Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lányok hamarabb érnek. Csak...

A lányok hamarabb érnek. Csak én látom úgy, hogy ez az elmélet erősen sántít?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy a 16-20 éves lányok, akik sokszor elvileg érettebbek, mint ellenkező nem beli kortársaik, semmivel sem viselkednek felnőttesebben, mint a fiúk, sőt igazából inkább éretlenebbek.
2010. szept. 16. 00:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo te sem allsz az erettseg magasfokan meg ilyen mocskos beszeddel...
2010. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

07:56


"A ferfiaknal minden orszagban kivetel nelkul magasabb a hazassagkotes eletkora, mint a noknel."


Ez egy tény. Az pedig, hogy ez valami "érettség" nevű valami miatt van, az egy lehetséges magyarázat. Vannak azonban sokkal megalapozottabb magyarázatok is erre, amiért is az érettségre vonatkozó spekulációkat el kell vetni.

2010. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

07:56


"valamilyen szinten a nok csaladcentrikusabbak altalaban es ebbol kifolyolag eretebbek"


A nők családcentrikusabbak (evolúciós pszichológia 101), de egyenlőségjelet tenni eközé és az érettség közé nem kicsit nevetséges.

2010. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En nem tettem egyenlosegjelet a ketto koze. Kiragadni mondatokat egy adott szovegbol kicsit sem nevetseges...amugy neked mik az erveid? Mert csak a masik irasaban keresed a kotekedesedhez a tamadofeluletet, de ugy konkretan nem irtal semmit magadtol meg.
2010. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
03:59 HAHÓ! Honnan a francból veszed, hogy az a normális, hogy megházasodsz? Csak azért mert mindenki ezt csinálja?
2010. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rosszul vagyok attól, mikor egy huszonéves úgy viselkedik, mint egy zizzent óvodás kislány. Nem csak zavaró az idétlen vihogás, hanem ciki is. Sok velem egykorú fiatal lány nagyon hülyén viselkedik, miattuk van ez a sztereotípia.
2010. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ma 19:15


"En nem tettem egyenlosegjelet a ketto koze."


Akkor ez mi volt?:


"a nok csaladcentrikusabbak altalaban es ebbol kifolyolag eretebbek"


Ja, csak kb. 3-féleképpen mondtad el, hogy érettség = gyerekvállalásra való készenlét vagy családcentrikusság, utána meg letagadod. Tipikus női viselkedés: nem tudsz logikusan gondolkodni, csak süketelsz, ellenben rögtön besértődsz, ha ez kiderül :))) Amikor a nőcske elhatározza, hogy ő majd "vitázik" és "érvel" :))))

2010. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!