Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek, hányféle zavar;...

Szerintetek, hányféle zavar; világvége elmélet, vallási intolerancia stb. sűrűsödik ebbe a szövegbe?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 22. 16:05
 1/4 A kérdező kommentje:
nos?
2011. okt. 24. 11:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a 2012-ben Jézus azt mondta,hogy csak az Atya tudja mikor jön el az Ő visszajövetelének ideje.
2011. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mintha itt is erről lenne szó.
2011. okt. 25. 15:55
 4/4 antenor ***** válasza:
2012-ben nem hinni kell. Olvasatom szerint a cikkben éppen azon van a hangsúly, hogy a dátum nem biblikus, és nem a kereszténység szüleménye. Inkább a pogány hitvilág és az általuk használt naptárok szerint van a dátumnak jelentõsege, s ezek összefüggéseit vázolja. Egy keresztény nem él buborékban, gyakran kérdeznek bennünket világi emberek bizonyos dolgokról. Ha engem bárki megkérdez errõl a dátumról (ami gyakran elõfordult már), el tudom magyarázni, hogy keresztényként nem tulajdonítok túl sok jelentõséget annak, hitem nem befolyásolja, ám számos pogány kultusz szerint ekkor kezdõdik egy bizonyos arany korszak. Ami a bibliai próféciák fényében nem lehet Krisztus uralma, csakik annak hamisítványa (az antikrisztusi uralom).
2011. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!