Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mobilommal videóztam tetszetős...

Mobilommal videóztam tetszetős èpületeket,templomot,ès a templom mellett pont egy középsuli volt kb 50 mèterre aminek az udvarán pont 2 tanár állt ès rám szóltak,hogy ezt ne csináljam.Ennyire félnek az emberek?

Figyelt kérdés
Ezek után utánam küldtek a pocakos karbantartót ès megkérdezte,hogy miért videózok..?

2022. ápr. 25. 10:01
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Ha senki más nem volt arra csak az a néhány személy és 50 méterről képesek voltak odamenni szólni neked akkor lehet, hogy az iskola zárva volt és nem is ott dolgozók voltak csak valami betörők akik féltek, hogy rajta lesznek egy fotón és lebuknak.
2022. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ja.. a karbantartó mèg meg is jegyezte,hogy a neten van egy fél órás videó a környékről,városrészről èpületeiről nézzem azt ne videózgassak a környéken semmit.
2022. ápr. 25. 18:14
 13/23 anonim válasza:
Ez amúgy melyik városban volt?
2022. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Miskolc-Diósgyőr
2022. ápr. 25. 18:34
 15/23 A kérdező kommentje:
Pontosabban inkább Vasgyár.. na mindegy,legalább már tudom,hogy ott semmit nem szabad,, biztos FBI által védett terület! :/
2022. ápr. 25. 18:45
 16/23 anonim válasza:

Ott Borsodban kb. bármi megtörténhet meg annak az ellenkezője is úgyhogy nehéz meghatározni, hogy csak valami betörők, csalók voltak-e akik tanárnak adták ki magukat vagy tényleg ott dolgozók. Az viszont nem túl életszerű, hogy sehol senki csak két “tanár” álldogál és az utcát figyelik.

Ettől függetlenül arra mindig ügyelni kell, hogy senki ne legyen felismerhető a fényképeken ha fotózunk valahol, gyerekek pedig egyáltalán ne legyenek a képeken.

2022. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ott dolgozók álltak a suli udvarán,lépcsőnèl,,,dohányoztak.

Csak hát nem tetszett nekik,hogy álltam ès videóztam.

2022. ápr. 25. 18:53
 18/23 A kérdező kommentje:
Jaja.. Itt az volt a főgond, hogy egy sulit videóztam...
2022. ápr. 25. 19:10
 19/23 anonim válasza:
Sajnos nincs több értelmes ötletem mi lehetett a valódi probléma mert ahol egy szép templom van úgyis mindennaposak lesznek a fotózó/videózó turisták. Ha kiírnák néhány nyelven, hogy felvételt készíteni tilos akkor senki nem értené ugyan miért nem szabad de többnyire nem tennék és nem kellene mindenkihez külön odamenniük elmondani.
2022. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tényleg azért mert korábban sok probléma volt ott, díkerek, rosszakarók bármi.
2022. ápr. 25. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!