Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mobilommal videóztam tetszetős...

Mobilommal videóztam tetszetős èpületeket,templomot,ès a templom mellett pont egy középsuli volt kb 50 mèterre aminek az udvarán pont 2 tanár állt ès rám szóltak,hogy ezt ne csináljam.Ennyire félnek az emberek?

Figyelt kérdés
Ezek után utánam küldtek a pocakos karbantartót ès megkérdezte,hogy miért videózok..?

2022. ápr. 25. 10:01
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Mondjuk ez is lehetséges és teljesen érthető is az aggodalom ilyen esetben de az a kérés, hogy a környéken se videózz semmit teljesen nonszensz. Vannak helyek, például éttermek ahol kifejezetten örülnek ha fotók/videók készülnek és kikerülnek valami blogra.
2022. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hát ja..ahogy korábban is írtam azt mondta az ürge,hogy a városrész által készített videókat nèzzem ott mindent bemutatnak!
2022. ápr. 25. 21:32
 23/23 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,hogy sokan mondták már azt,hogy csak a környék èpületeit videóztam..amott meg perverz emberek voltak,ès már nem hisznek senkinek.
2022. ápr. 25. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!