Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy létezik...

Hisztek abban, hogy létezik az egymásra találás? Lentebb kifejtem hogyan értem.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor például van egy párod, akivel érzed hogy valami nincs jól, így el mered engedni mérlegelés nélkül, mert ha a sors úgy hozza úgy is egymásra találtok.


Vagy pl az én esetemben, hogy van egy tanárom és vagyok én, a diák. Szinte mindig azt éreztem, hogy van valami ami felé vonz, akármit is csináltam. Valahogy rajta is érzek valamit, gyakran volt előzékeny velem, több lehetőséget adott javítani mint másoknak, leült velem beszélgetni arról, hogy miért nem tanulok és hogy segithet-e valamiben, sokszor néztük egymást, szemezünk órákon de amikor a folyosón vagy az utcán osszefutunk olyan gyorsan elkapjuk a tekintetünket hogy csak na, de van hogy elvétve vissza fordulok és akkor fordul oda ő is pl.


Szóval valahogy érzem, hogy itt talán több is lehetne, de inkább próbálok felé sem nézni,rajta is érzem, hogy mintha távolodna de nem aggódok, mert hiszem, hogy ha úgy adódik és már nem lesznek aggályok összedob minket az élet.


Szóval hisztek ebben? Történt már valakivel ilyen?



2022. ápr. 26. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hiszek.

Volt idő, amikor talán akartam hinni ebben, de az életben nem ezt tapasztaltam és az emberk felől sem afféle visszajelzés gyanánt.

Ez inkább ilyen, önsors belemagyarázás.

De, hát két világkép.

2022. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És szerinted helyes, hogy egy szex reménébyen másokkal gonoszabb?
2022. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Engem érdekel mindenki nézőpontja szóval irjatok ha van véleményetek! :)))


Nem gonosz velük sem, nekik is megadott mindent egy bizonyos szintig amúgy.

2022. ápr. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!