Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Műveletlen vagyok ha a halál...

Műveletlen vagyok ha a halál híréig azt sem tudtam , hogy Berki Krisztián létezik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 10:42
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem nézek sem blikket sem egyéb szenyeket tv-t 10 éve nem nézek van helyette netflix a Facebookon is csak értelmes oldalakat követek nem töltöm fãszságok nézésére az időm:D
2022. máj. 9. 21:46
 22/33 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerű hírfogyasztóként is lehetett hallani róla például a főpolgármester-jelöltsége vagy a botrányai kapcsán. Amúgy nem gond ha nem tudod mi zajlik körülötted az országban, de szerintem nem is erény. Ha most minden híroldal megírná, hogy meghalt Kovács Izidor (kitalált személy), az a gyanúm hogy nem kérdeznéd itt meg, hogy gáz-e hogy nem tudtad ki volt ő…
2022. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
71%
21: Dehát ez hülyeség, ennek semmi köze a tévéhez.. az összes nagyobb online híroldalon is feltűnt időnként, és nem csak a bulvár hírekben. Puzsér is kiosztotta néhányszor, még bíróság előtt is jártak. A netflix egy dolog, de az élet nem csak filmnézésből áll, ami pedig a facebookot illeti, ha valami akkor az aztán kifejezetten fassággal töltött idő - legalább is számomra :P
2022. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Ki a franc az a Puzsér? XDD

Ki mondta hogy Facebookon csak baromságok vannak? Rengeteget nyelvtanulós és egyéb hasznos csoport van nem csak szeny oldalak olvasására lehet használni a Facebookot

2022. máj. 10. 00:44
 25/33 Ragnor válasza:
75%

#08 - "Mi volt a bűne?"


Nos, eltekintve attól, hogy konkrétan bűnöző volt, a hét főbűnből a kevélység, fösvénység, torkosság és harag így kívülről szemlélve megvolt neki, de a bujaság, irígység is esélyes...


Értem én, hogy keresztényi szeretet meg jaj, szegény családja, de meg kell érteni, hogy ahogy M. Richárddal, úgy vele sem egy véletlen baleset végzett, hanem az általuk hozott döntések elkerülhetetlen következményeként érte őket a halál. És sajnos igen. Haláluk mindenkinek örömhír, akik Budapeseten és környékén bármilyen módon közlekednek, mert az utak biztonságosabbak lettek.

2022. máj. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
61%

Igen műveletlen vagy.

Csak a névről tudni kellene, hogy Magyarországon ezzel a névvel van egy olimpiai bajnokunk. És erre fel kellett volna kapni a fejed......

2022. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy a legelső és előttem szóló is írta. Igazából választhatsz, hogy tájékozatlan vagy műveletlen. De egyébként szerintem is csak simán hazudsz.
2022. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Lényegtelen mit gondolsz kedved utolsó.

Aki nem néz tv-t és egyéb szenyeket nem fog ilyenről hallani 😉

2022. máj. 11. 12:49
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

„Csak a névről tudni kellene, hogy Magyarországon ezzel a névvel van egy olimpiai bajnokunk.”

Nektek olimpiarajongóknak létezik a fejetekben az a fogalom, hogy a mániátok nem mindenkit érdekel? Te hány híres magyar fizikust, szívsebészt vagy irodalomtudóst tudsz felsorolni?

2022. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
#3 Valami gond lehet az én tájékozottságommal is. Berki Krisztiánról, Rubint Rékáról ésdepláne Kiszel Tündéről hallottam, de hú dö fak isz Lapaj Kázmér?
2022. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!