Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Műveletlen vagyok ha a halál...

Műveletlen vagyok ha a halál híréig azt sem tudtam , hogy Berki Krisztián létezik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 10:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%
Ráadásul kettő is van (volt) belőle.
2022. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor hallottam róla, amikor indult főpolgármesternek, és azóta se. Elég könnyen el lehet kerülni ezeket, ha nem nézel tévét. Bár akit nem sikerült, az a valamilyen Edina volt nemrég, nem értettem, mitől ekkora hír a válás, aztán valaki felvilágosított, hogy híres a hölgy.
2022. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

Én szerencsére nem nézek tévét és nem olvasok szennylapokat sem, úgyhogy annyi infót tudok ezekről a "celebekről", amiket itt a Gyarkorin meg néha a munkahelyemen összecsipegetek. Múltkor rá kellett gugliznom Varga Irénre, mert olvastam róla itt, aztán gőzöm sem volt, hogy kicsoda. :D és mégis jól aludtam éjszakánként (azóta mondjuk kevésbé).


A munkahelyemen mondták bent pénteken, hogy meghalt a Berki, de az első reakciója mindenkinek az volt, hogy "a tornász?".

2022. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Utolsó pontosan ezért nem ismerem én se ezeket a "celebeket" Varga Irén létezéséről is csak onnan tudok , hogy a fodrászom hajvágás közben felvilágosítt hogy annak nagyon rossz a zenéje.
2022. máj. 8. 16:28
 15/33 anonim ***** válasza:
78%

Én mondjuk nem tartom magam műveletlennek, mert ilyen idióták nézegetése helyett inkább olvasok vagy sportolok vagy kirándulok. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

#13

2022. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem becsülendő, ha nem tudtad, nem maradtál le semmiről. Az ilyen emberekről jobb lenne, ha senki nem hallana, de valamiért sztárolják őket. Én is hallottam róla, de úgy láttam semmit nem tett le az asztalra, így persze nem követtem. Nem tudom milyen élete lehet, aki ilyen embereket követ, mert normális ember ilyen emberekkel nem foglalkozik.
2022. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
40%

covid ota en is hihetetlen sok ismeretlen allitolag hires ember halalan lepodhettem meg

szerencses vagy a celebek ismerete nem a muveltseg resze..csak hazankban🤣

2022. máj. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%
16 éve nem nézek tv-t. Mindenhol blokkolva vannak a hirdetések. Youtubeon kb 3-4 témában nézek videókat, így mindig azokat szokta ajánlani. Könyveket szoktam még olvasni ezeken kívül. Amikor bejött a covid akkor indexen követtem folyamatosan a vele kapcsolatos híreket. Ott láttam sokszor a nevét, és emiatt rákerestem. Enélkül én se tudtam volna ki az.
2022. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
A bulvár nem tartozik hozzá az általános műveltséghez. Velem is gyakran megesik, hogy egy sokak által ismert ember halálhírét olvasom egy híroldalon, de fogalmam sincs hogy ki az illető. A Berkiről azért nehéz lehetett nem hallani, hiszen mindent megtett azért hogy szerepeljen.
2022. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Ettől nem vagy műveletlen. Viszont elég sokan megjátsszák, hogy még csak nem is hallottak róla, holott nagyon is hallottak. Olyanok, akik naponta olvassák a bulvárlapokat, nézik a tévében az agyzsibbasztó műsorokat, az első oldal amit megnyitnak a blikk.hu. És az ilyen emberek egy jó része most előadja, hogy még csak nem is hallott róla, mint ha ez valami hatalmas erény lenne. Szerintem ez szánalmas. Én nem nézek tévét, nem olvasok bulvárt, de mégis nagyon jól tudom kiről van szó.
2022. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!