Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülnétek ha nemzeti marihuána...

Örülnétek ha nemzeti marihuána boltok nyílnának?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 10:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

🤣😂🤣


Mégegyszer a gyengébbek kedvéért, remélem tudsz olvasni:


Az alkohol a pszichoaktív drogok közé tartozik (depresszáns),[1] emellett általános sejtméreg.[2] Nincs olyan szerv, amelyre ne hatna károsan, és nincs olyan betegség, amelynek kialakulásának kockázatát ne növelné. Az alkoholos italok fogyasztása drasztikusan növeli a szív- és érrendszeri betegségek, a szájüregi rák, a gégerák, a nyelőcsőrák, a gyomorrák, a májrák, a vastagbélrák és az emlőrák kialakulásának kockázatát, fogyasztásának következményeként az agy öregedik és csökken a térfogata, a szürke- és fehérállománynak pedig csökken a tömege.

🤣😂🤣🤣

2022. máj. 18. 17:07
 42/69 anonim ***** válasza:
69%

Értem én, hogy a dolgok egyik felét kényelmesebb nézni neked, de attól még nem lesz igazad a témában, ha nagyon kiszeretnéd deríteni az igazat menj és kérdezd meg a háziorvosod arról, hogy makk egészségesen ajánlja-e a füvet, mint hobbit.


Itt amúgy is mindenki laikus, de ahogy látom te még a másik véleményére sem vagy kíváncsi.

2022. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
52%
Ráadásul én, aki kemény tapasztalatok árán és sajnos emberek elvesztése árán tapasztaltam meg azt, hogy ez nem jó, írtam meg a véleményemet, tapasztalataimat jóindulatból, te meg úgy teszel, mintha hazudnék kb. - ismétlem, csináld csak, senkit nem fog izgatni még egy kiélt, leégett, segélyen tengődő szellemileg sérült ember, ha véletlen van a családodban hajlam pl. skizofréniára és ez előhozza. Nosza neki, jó buli, csak a szüleidet sajnálom, mert ők kell majd eltartsanak.
2022. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Inkább menj és tárgyald át a háziorvosoddal az alkohol rendkívül jó élettani hatásait.
2022. máj. 18. 17:29
 45/69 anonim ***** válasza:
58%
Okés, bár többször jeleztem, hogy nem iszom, megfogom kérdezni, amikor következőleg megyek, a kedvedért a válaszát is leírom, de ez nem mostanában, fél éven belül várható.
2022. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
52%
Búcsúzóul, te ismersz 50+ os füvest? Hmmm….pedig még a nagyfaterom is tudja mi az, valószínűleg nem amiatt nincs, mert ez akkor még ismeretlen dolog volt, hmmm, vajon mi lehet az oka….
2022. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
🤣💩🍾🍺🍻🍾💩🤣
2022. máj. 18. 17:58
 48/69 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne. Lehet a sok méregbolt lankadna. De hát a sok drogosnak kellenek a mérgek....
2022. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

🤣 [link]


„Nincs olyan alkoholmennyiség, amely biztonsággal fogyasztható lenne”

„valamilyen módszertani hiba áll az elmúlt években megjelent csaknem minden olyan tanulmány hátterében, amely az egészségre hasznosnak minősíti a mérsékelt szeszesital-fogyasztást.”

"kimutatták, hogy az alkohol az egyik legveszélyesebb drog, amely az emberi szervezet minden sejtjét képes roncsolni. Ezért az alkoholos italok rendkívül egészségtelen narkotikus drognak minősülnek"

🤣💩🍺🤣🤣

2022. máj. 18. 20:03
 50/69 anonim válasza:
100%
Én 41 vagyok és majdnem 20 éve rendszeresen szívok. Pontosan 19 és fél. A rendszeresség. Nálam annyi hogy néha egy-két hétig nem szívok (mert nincs pénzem) amikor viszont van bőségesen akkor napi 2-3 gramm is elmegy. Én egyébként függő vagyok, annak érzem magam. Viszont nekem nem számít az se ha ebbe (pl tüdőrák) meghalok. Nehéz az élet és sok a probléma, de megtaláltam az igazi szerelmem :)
2022. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!