Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülnétek ha nemzeti marihuána...

Örülnétek ha nemzeti marihuána boltok nyílnának?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 10:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:

🌱🌲🌿😎


[link]

[link]

[link]


😎😎🌱😎🌲😎

2022. máj. 18. 20:13
 52/69 A kérdező kommentje:

#50

Tüdőrákban biztos nem fogsz meghalni.

Nézd a fentebbi linkeket.

Amúgy meg a fűtől sehogy sem fogsz meghalni. :)

2022. máj. 18. 20:16
 53/69 anonim válasza:
100%
Akkor jó. Jó lenne még egy 20-30 évig veretni ;)
2022. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Valamennyi probléma talán a jointal lehet, de az is csak a dohány meg a papír miatt.
2022. máj. 18. 20:33
 55/69 A kérdező kommentje:

Szerintem simán.:)

Amúgy én is 14 éve jóban vagyok vele.;)

2022. máj. 18. 20:34
 56/69 anonim válasza:
100%
A legnagyobb probléma inkább az hogy rámegy a fél fizetésem. Lényegében csak minimális dolgokra költök ezen kívül. Itthon nálunk elég rossz a helyzet ezen a téren szerintem.
2022. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim válasza:
100%

Viszont most már elszívom az esti altatós cigim :D

Jó volt a kérdés. Sziasztok. További szép estét minden kedves élőlénynek!

2022. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos a magyar fizetések mellett sokba kerülhet.

Az lenne a legjobb, mint Németországban(pár hónapja legalizálták) és még háztartásonként lehet 3-4 tövet termeszteni.

Sokkal könnyebb, olcsóbb és egyszerűbb lenne.

2022. máj. 18. 20:51
 59/69 Kalman.Mikorka válasza:
30%

Még csak az első oldalt olvasom.


#3, kérdező, totális hülyeséget írsz. Te az opiátokra gondolsz, ilyen a tramadol hatóanyagú Contramal vagy kombinációban a Curidol.

Az Algopyrin (metamizol), Panadol (paracetamol), Nurofen (ibuprofen), Cataflam (diclofenac), mint "nem-kábító, NSAID* típusú fájdalomcsillapítók". Hatásukat a ciklooxigenáz enzim gátlásával érik el, így a szervezet kevesebb prosztaglandint állít elő, így csökken a gyulladás és a fájdalom.


*Nem-szteroid fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő.


Mielőtt ilyen hatalmas hülyeséget írsz, tájékozódj minőségi forrásokból.


Akartam válaszolni erre a kérdésre, de felfordult a gyomrom, inkább kihagyom. Viszlát!

2022. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:

Először is az algopyrin hatóanyaga a Metamizol-nátrium és ezzel kapcsolatban lehet, hogy igazad van. Mondjuk nem is ezt viszik a nyuggerek nagy számban.

Ennyire fent akadtál a gyógyszereken, akkor beszéljünk a nyugtatókról, antideptesszánsokról, kedélyjavítókról, altatókról és a többi nagyszerű idegrendszerre ható gyógyszerről is.

Meg arról is, hogy amikor felírnak egy komolyabb gyógyszert, akkor felírnak még egyet az előző mellékhatásainak megoldására, meg még egyet erre meg mégegyet arra.

Mégis az jön ki, hogy 8-10 doboz gyógyszerrel hagyják el a patikát(föleg idősebb korosztály, mert mindenre is szednek valamit) aminek több mint a fele az idegrendszerre hat. Mindenesetre megnézném, hogy mi lenne ha egyik napról a másikra elvennék ezeket tőlük. Valószínűleg kezelhetetlen elvonási tünetek.

Szóval, hogy is van ez a gyógyszer függőség, amikor havi rendszerességgel kiváltják és rá vannak szokva?

2022. máj. 19. 12:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!