Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülnétek ha nemzeti marihuána...

Örülnétek ha nemzeti marihuána boltok nyílnának?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 10:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

[link]

"Túladagolás esetén hányingert, hányást, hasi fájdalmat, veseműködés károsodására utaló tüneteket, ritkábban központi idegrendszeri tüneteket (szédülés, aluszékonyság, kóma, görcsök) és a vérnyomás esését (néha sokká súlyosbodhat), valamint szívritmuszavarokat (szapora szívverés) jelentettek."


Szóval, hogy is van ez?

Túladagolásról van szó, de attól még az algopyrinnek(Metamizol-Nátrium vagy amivé a vesében, májban alakul) is lehet köze a központi idegrendszerhez.

Azt tudom javasolni neked, amit te:

"Mielőtt ilyen hatalmas hülyeséget írsz, tájékozódj minőségi forrásokból."

Legalább olvass már el egy betegtájékoztatót, mielőtt ilyen kijelentéseket teszel.

2022. máj. 19. 13:20
 62/69 A kérdező kommentje:

[link]

"Németországban mindenki termeszthet magának marihuánát, háztartásonként 3-4 növényt engedélyez a kormány. Neumeyer biztos abban, hogy hazájában virágozni fog a kannabiszipar, a feketepiac pedig középtávon már kifulladhat. A termesztők szent meggyőződése, hogy ez a növény jobbá teszi a világot."


Remélem erre magyarország is mihamarabb rájön.😎

2022. máj. 19. 16:01
 63/69 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagy, én nem élnék vele, de úgy vagyok vele ha a kocsma, a diszkó, a patika meg a dohánybolt legális, akkor tőlem a fűbolt is lehet az. Az se rosszabb mint a vodkavedelés vagy a ragasztószipuzás, sőt, talán még kevésbé is káros, meg füvest például még nem láttam összehányni a várost, szóval ha választani kell akkor inkább füvezzen a jónép akinek erre van igénye. Mint mondtam engem amúgy se érintene.
2022. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyugdíjasok átszoknak a piáról a fűre akkor tényleg összeomlik a nyugdíjrendszer. Mindjárt megugrana a várható átlagéletkor, ugyanis a piálás előbb utóbb egészségromláshoz vezet, a fűvel százhúsz évig is elélhetsz.
2022. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
25%
Juj mindjárt eljutunk oda, hogy a fű az örök élet kulcsa nem más mint a Bölcsek Köve cigi e tekerve.
2022. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem mondtam. Nem hosszabbítja meg az életet, de nem is rövidíti meg egy perccel sem. Ellentétben az alkohollal ha mértéktelenül fogyasztják.
2022. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék!

Legalább lenne jó minőség meg választék a boltokban.

Mondjuk az otthoni termesztés ellen sem tiltakoznék, úgy kellene csinálni mint a Németeknél.

2022. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
69%

Jó lenne a legalizáció.

Pusztítja a rákos sejteket meg a COVID vírust is.

[link]

[link]

2022. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék, ha legalizálnák.
2022. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!