Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha 100% biztosan tudnátok,...

Ha 100% biztosan tudnátok, hogy egy napotok van hátra, mit tennétek abban az egy napban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát dolgozni már nem mennék be :)


Őszintén szólva nem tudom, fölös pénzem nincs, nem tudnék belecsapni a lecsóba, hogy amit lehet, elverjek, elbulizzak.

Búcsúzkodni sem szeretnék, mert nem akarnám látni, hogy szomorúak a körülöttem levők.

Valószínűleg felkeresném a számomra fontos embereket, szüleim, rokonaim, barátaim, és 1-1 órát eltöltve velük elmondanám nekik, amit eddig nem tudtam.

Aztán elmennék a törzskocsmába és berúgnék :)

2010. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem elmondanám az embereknek mit gondolok róluk, meg akivel nem tartom a kapcsolatot, annak azt hogy ezígy nemvolt jó:D

a családtagokkal tölteném a hátralévő időt.

a kis pénzem elkölteném, és berúgnék belőle és cső :D de erre nem lenne elég 24óra...

2010. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit, otthon maradnék és megnézném az összes filmet amit eddig nem sikerült, de terveztem.
2010. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dellfil ***** válasza:

Kitakarítanám, és rendbe raknám a szobámat. És a fennmaradó időben leülnék az ágyam szélére, odakészítve a hamutartót, rágyújtanék. Várnék, hagyva, hogy szabadon csapongjanak a gondolataim...


dellfil

2010. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném el. Élném tovább az életem, ahogy addig. Aztán a nap végén meglátnám, hogy tényleg csak egy napom volt-e hátra.
2010. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lecsapnák pár embert, de csak azokat akikre ráférne.
2010. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért, azokat így miért nem csapod le? :)
2010. szept. 18. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Kimennék egy utolsó túrára a természetbe, miután elbúcsúztam a szeretteimtől, barátaimtól, mikor már nem lenne sok idő hátra, felkeresném az egyik kedvenc helyem, és elgondolkodnék a fontosabb dolgokon, majd végignézném az eseményt (ha olyan jellegű lenne), ami elpusztítja a világunkat. Nagyjából ennyi.
2010. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Miért, azokat így miért nem csapod le? :)"

Mert elcs.szném az életem hátralévő részét ezzel, ami ugye ebben az esetben nem zavarna, ugyanis nem lenne az túl sok.

2010. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kimoderáltatnám az ilyen kérdéseket a netről.
2010. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!