Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az arabok miért nem tudnak...

Az arabok miért nem tudnak alkalmazkodni?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik nyugati országba költöznek. Sem a nyelvet nem tanulják meg, elvárják, hogy az ottani ember beszéljen arabul. A nőket nem fogadják el egyenlő félként, akár társalgásban, és nem értik meg, hogy nem akar minden nyugati nő az ő feleségük lenni. Ha egy olyan országban élnek, ahol szokás szabadtéren alkoholt fogyasztani, ez mélységesen zavarja őket. Ha valami nem úgy történik, ahogy ők akarják, akkor gorombák lesznek. Az arab nők pedig mindig leülnek a mozgássérültek el fentartott helyre, és ha ezt valaki szóvá teszi, akkor felháborodnak

A vallást nem írtam ide, mert az magánügy.



2022. jún. 9. 15:42
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Hát én csak turistaként voltam nyugati országokban és csak taxisként és gyors/étteremben találkoztam arabokkal, de ezek közül egyiket sem tapasztaltam. Tudtak angolul, nem zavarta őket ha sört ittam, a nőket kiszolgálták és nem zaklatták.
2022. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert általánosítasz. Természetesen vannak, akik tudnak alkalmazkodni, és vannak, akik nem.
2022. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%
Ezt hol láttad, Lézerjani mondta az M1-en?
2022. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen igaza van a kérdezőnek. Nem, nem lézerjani mondta az M1-en, ez pont így van Párizsban, Brüsszelben és főleg Londonban. Tudom miről beszélek, a három városban összesen több, mint 8 évet éltem. Egész más turistáskodni egy-két hetet, és abból következtetést levonni.
2022. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Csak kérdezném, találkoztál már valaha az életben akár EGYETLEN arabbal is? Vagy csak azt mondták az M1-en, hogy ilyenek, és akkor ez úgy is van?


Az én barátom tunéziai arab, még három éve sincs, hogy itt él, de már beszél magyarul olyan szinten, hogy kommunikációképes.


Egyenrangú félként kezel, talán egy kicsit inkább én vagyok. a "főnök" a kapcsolatunkban.


Alkoholt is fogyaszt.


Egyéb?!

2022. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia a parom arab. Ausztriaban ismerkedtunk meg, folyekonyan beszel(unk) nemetul. Magyarul is mar eleg szepen tud mondani dolgokat es folyton tanulni akarja, mindig mondja hogy beszeljek hozza magyarul. Van mrg 2 haverja akit ismerek, szinten magyar feleseggel... Folyekonyan beszelnek magyarul.


Ne altalanosits!

2023. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!