Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az LMBTQ-sok elfogadják a...

Az LMBTQ-sok elfogadják a homofóbokat?

Figyelt kérdés

Vagy azokat, akiket annak bélyegeznek.

Aki elfogadást kér, annak adnia is kell, ez sosem lehet egyoldalú. Az LMBTQ-knak el kell fogadniuk a homofóbiát vagy bármilyen kritikus véleményt is, hiszen fordítva is ugyanezt várják. Jól mondom?



2022. jún. 17. 03:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
91%
#90 vagyok, bocsi, nem ehhez a kérdéshez akartam
2022. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
3%

5. Majd te fogsz börtönbe rakni mi?

Előbb tanulj meg egy 2 kilós szatyrot befoshás nélkül hazáig vinni!

Egy 30 kilós,anorexiás vagy 250 kilós festett,halálra popszegecsezett majom nem fog vezetni még rokikocsit se.

Nem véletlen nem ti vagytok a világ urai.

A gyerekporeszt kéne büntetni,meg a 4 évesek átműttetését.

Illetve felelősséget kéne vállalni,ha elszólod magad.

Az amcsi anyukát,aki átműtette a gyerekét,na azt kell börtönbe zárni.

És a szellemifogyatékkal élő támogatóit.

Majd mentek sorra kifele a francba,és ti lesztek a golyófogók ha olyannyira erősebbek,jobb képességűek vagytok nálunk.

Mellesleg a börtönben akaratlanul is kitágítanak,ha leejted a szappant.

Ott nem kell fokozatosan haladnod a partnereddel,csak bemenni egy időre.

Addig ő majd megvár,úgyis szeret.

Embrace it.

Cope.

2022. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
22%

[link]


:)

2022. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
96%
Azért ezt a félrevezető kérdést tegyük tisztába. Egy LMBT személy alapvetően elfogadja azt, aki ellenvéleményt fogalmaz meg, mindaddig, ameddig ez nem kirekesztően hat rá. Márpedig a testi épség elleni erőszakkal fenyegetés, ellenük való uszítás, megbélyegzés igenis veszélyes az LMBT emberekre.
2022. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
96%

tegnap 21:07

"Akkor szerintem meg a homoszexuálisok is felelősek a viselkedésükért, és nem szabadna csinálniuk. Elvégre ők még csak nem is betegek."


Természetesen a homoszexuálisok is felelősek a tetteikért. Ha egy homoszexuális megerőszakol valakit, akkor azért felelősségre vonható. De az, hogy tüntet az egyenlő jogokért, amit nem mellesleg az ENSZ sőt, még az UNICEF is elismert már régesrég, az nem bűncselekmény.

2022. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
94%
Elfogadás? Nem, csak annyi hogy mit szabad és mit nem, vagy hát ott a homofóbia mint úgymond jogi joker.
2022. jún. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
96%
Addig oké, amíg nem kezd el gyökér lenni. Tőlem utálhat csak ne taposson belém, se a lelkembe.
2022. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
100%

A tolerancia nem arról szól, hogy a világon mindent el kell fogadni, hanem arról, hogy azt kell, vagy legalábbis ildomos elfogadni, amivel az egyén másoknak nem árt. Felesleges ezt kiforgatni.

Én azt tudom mondani a homofóbokra, amit ők (pontosabban a kevésbé vérszomjas hányaduk) szoktak a melegekre: nincs velük bajom, amíg nem teszik kötelezővé, nem tolják az arcomba, csak a négy fal között csinálják. 😀

2022. jún. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:40

Élnék a kiegészítés lehetőségével:

...négy fal között csinálják... INTERNET ÉS TELEFON STB. nélkül egyedül, vagy HETERO HOMOFOBTÁRSAIKKAL.

2022. jún. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
32%

Én alapjáraton a mozgalmat nem szeretem, mivel történnek dolgok emiatt is.

Szerintem mindenkinek szíve-joga, hogy kit szeret.

Természetesen megkötések között, mert nyílván senki sem szeretne pedofíliát.

2022. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!