Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az LMBTQ-sok elfogadják a...

Az LMBTQ-sok elfogadják a homofóbokat?

Figyelt kérdés

Vagy azokat, akiket annak bélyegeznek.

Aki elfogadást kér, annak adnia is kell, ez sosem lehet egyoldalú. Az LMBTQ-knak el kell fogadniuk a homofóbiát vagy bármilyen kritikus véleményt is, hiszen fordítva is ugyanezt várják. Jól mondom?



2022. jún. 17. 03:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim válasza:
94%

#10-es

Ez szerintem nem az LMBTQ elfogadása-nem elfogadása kérdésre kellene vezetni, hanem az ország politikai-gazdasági-társadalmi helyzetére.

2022. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
25%
11-es, tehát azt mondod, hogy azokban az országokban, ahol propagálva van ez a véres LMBTQ, cserébe sokkalta jobb a politika és gazdasági környezet, mint a normális világban? Hogy lehet ez?
2022. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim válasza:
36%

#12-es

Nem mondtam ilyet. A kettő nem kevésbé függ össze, bár tény, hogy azok az országok, ahol nem egy atyáskodó állam irányít és bővíti a jogokat (többek között az LMBTQ-ét is) jobb teljesítményűek.

2022. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim válasza:
39%
*a kettő kevésbé...
2022. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
80%
Vicces, amikor az intoleráns emberek várnak elfogadást. Mégis milyen alapon, ha ez nem működik kölcsönösen?
2022. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
82%

#15 Vagyok, eszembe jutott valami még.

Egyébként nem mindegy, hogy mit értesz homofóbia alatt. Azt, hogy nem szimpi semmilyen lmbtq ember, vagy azt, hogy gyűlöletet okádsz magadból/támogatod, hogy diszkriminálva legyenek/támogatod, hogy kevesebb joguk legyen/olyan feltételekkel akarod kamu-elfohadni őket, amit a heteroktól nem vársz el. Mert ezek azért nem férnek bele. Mindennek van egy bizonyos ésszerű határa, ami az, hogy objektíven ne ártson senki semkinek. Csak az a baj, hogy mindig azok a tényleges homofóbok kérik ki maguknak az elfogadást, akik ízlésük szerint korlátoznának embereket, meg gyűlölködnek. Így meg ne várjon elfogadást. Ez olyan, mintha pofánvágnék valakit, aztán nekem állna feljebb, ha visszaüt. Teljesen nonszensz

2022. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim válasza:
75%
Amíg valóban fóbiás, tehát beteg és indokolatlanul fél tőlük, addig természetesen elfogadható. Ha a fóbia kimerül abban, hogy gyűlölködik, megveri, megalázza a másikat csak azért, mert férfiként egy másik férfi kezét fogja az utcán, az nem elfogadható. Szerintem aki megveti a melegeket az szintén látens meleg és ezzel próbálja kordában tartani a saját érzéseit.
2022. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
77%
Az, ha valaki nem az ellenkező nemet szereti, azzal nem árt senkinek. A gyűlölködés igen. Ugyanezen az elven nem fogadom el a gyilkosokat, az erőszaktevőket, a verbálisan bántalmazó embereket, stb.
2022. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 Fero89 ***** válasza:
83%
Ez a "lejárt szavatosságú méreg jobban, vagy kevésbé mérgező?" esete. Ha egy társadalom úgy dönt elfogadja a kirekesztést is, jobban vagy kevésbé elfogadóvá válik? A kérdés első pillanatban érdekesnek és elgondolkodtatónak tűnik, holott csak egy demagóg baromság.
2022. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
19%
Én teljesen elfogadom őket. Mindenkinek megvan a saját véleménye. Én magam bi vagyok (persze ezt nem tudják), és az egyik haverom meg homofób. Nincsen vele semmi bajom, mert egyébként nagyon rendes. Csak nem fogja megtudni, hogy mi vagyok. xD
2022. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!