Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az LMBTQ-sok elfogadják a...

Az LMBTQ-sok elfogadják a homofóbokat?

Figyelt kérdés

Vagy azokat, akiket annak bélyegeznek.

Aki elfogadást kér, annak adnia is kell, ez sosem lehet egyoldalú. Az LMBTQ-knak el kell fogadniuk a homofóbiát vagy bármilyen kritikus véleményt is, hiszen fordítva is ugyanezt várják. Jól mondom?



2022. jún. 17. 03:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
86%

" mivel történnek dolgok emiatt is."

Milyen dolgok? Hogy tüntetnek? Tragédia! Tudod, hogy annak idején pl. a feministák mit csináltak? És tudod, hogy milyen felháborodás volt miattuk? És tudod, ha akkor nem csinálják, még mindig nem lenne se szavazati joguk, se egy rakás más alapvető joguk sem, amit ma teljesen természetesnek veszel?

A rabszolgaság intézményének az eltörléséért konkrétan háború folyt Amerikában. Na jó, ne legyenek illúzióid, többnyire nem azért, mert annyira szerették a feketéket, hogy tömegesen az életüket adták értük, hanem azért, mert a gazdaság teljesen igazságtalan piacot eredményezett így.

Ennyi erővel minden politikai pártot be kellene tiltani élükön a fidesszel, hiszen mindenhol történnek "dolgok".



"Szerintem mindenkinek szíve-joga, hogy kit szeret."

Mégis tiltva van, hogy azzal házasodjanak össze, akivel szeretnének.



"Természetesen megkötések között, mert nyílván senki sem szeretne pedofíliát."

A pedofíliának semmi köze a homoszexualitáshoz, ezt a Fidesz szereti csak összemosni, mert ellenségképet akarnak gyártani a homoszexuálisokból politikai haszonszerzésből.

2022. júl. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim ***** válasza:
14%

Igen tiltva van.

Ugyanis nem fogunk sémát cserélni pár ember miatt.

Másikat elfogadni sem.

Eltelt pár év,és hirtelen az emberek 90%-a lgbt.

Most komolyan? Ez genetika?

Hát persze,a biológia elavult már.

Ha nem tudsz miniszoknya nélkül egy trailerkocsi hátúján emberségösen meglenni,akkor ottan fejben vannak bajok.

Arra senki sem kíváncsi!

Csak ti!

De mégsem a 4 fal között történik.

Oké,hogy a többség hál Istennek hetero,persze hogy közöttünk bármiből több lesz.

De ti vagytok az aids páciensek 70%-a.

IS.

Ez hatalmas eredmény.

Sok sok baci a popsiból a szájba.

Azaz! Finom! Mhmmm!

2022. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
21%
Ti se akartok 2 hetero miatt változni,bármelyik nemetek van a 600000 közül,mi sem fogunk 2 szellemifoggyos,anorexiás,festett,vagy túlsúlyos ugató emberállat miatt mást csinálni/gondolni.
2022. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit csináljak, a társadalomban, a világon sok dolog van amivel nem értek egyet, de ha nem tudom megváltoztatni, nem rajtam múlik és ki is tudom kerülni, akkor csak elfogadni tudom. A tolerancia nem egyenlő az egyetértéssel, ezt Mr. Garrison is megmondta egy nagyon jó részben :D
2022. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!