Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kell protekciót kezelni...

Hogy kell protekciót kezelni középiskolai továbbtanulás esetében, mit kérhet a tanár cserébe, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerős tanár az adott intézményben.Mit adjak neki,vagy hogy keressem ezzel kapcsolatban?
2010. szept. 20. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj, és nem kell ezzel foglalkoznod... mindig csak a kiskapuk, mi?
2010. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ismerős, akkor nem kell külön "kérni", úgyis lesz protekciód. Csak sajnos, nem mindig pozitív, lehet, hogy direkt nem fog törődni az ismeretségetekkel.
2010. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkában nincs "barátság" ezt még nem hallottad?

Különben is a tanár csak 1 alkalmazott. ő nem fog neked kémiából kényelmet biztosítani ha töri szakos. Nem is értem h gondolod ezt. Ha azt igazgatóval lennél jóba lehet már máshogy állnának a dolgok de így.. Tanulj inkább.

18/F

2010. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A protkeciót lehet, hogy úgy értette, hogy bejuttatja, nem úgy, hogy puncsos akar lenni, és azt akarja, hogy mki kivételezzen vele... Ha tényleg arra hajtasz, hogy így kivételezett légy, nem fog menni. Vannak tanárok, akik pon t a protisokat meg a más tanár által bírt embereket szekálják, a többiek meg lehet, hogy megutálnak, még akkor is, ha látszólag nem adsz rá okot.


Egyébként ha ismerős, és csak a bejuttatásban segít, akkor sztem nem KELL neki adni semmit, de jelképesen egy csokor virágot/egy tábla csokit vihetsz neki, az még nem számít megkenésnek sztem.

2010. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mar hogyne szamitana megkenesnek, mikor valaki ugy kerul be, hogy nem szolgalt ra es elveszi mastol a helyet es lehetoseget. Kerdezo, esetleg tanulni kellene es akkor nem is tennel fel ilyen kerdeseket.
2010. szept. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lányomról van szó, én már két diplomával rendelkezem, tehát anno tanultam. A lányom kitűnő tanuló, de olyan elit iskolába szeretne menni, ahol még közöttük is válogatnak.A biztos bejutás lehetőségét keresem,azt a tutit, amivel nem törik ketté szegénynek a kívánt karrierje.Ma már csak protekcióval lehet mindent elérni.Ha bejut, úgyis bizonyítani fog,csak a lehetőség kell!!! (hát igen,erre valóban nem utaltam a kérdésemben.)
2010. szept. 21. 07:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem értek veled egyet, én azért az átlagnál messze jobb utat jártam be eddig (25 éves vagyok), de soha nem használtam fel ehhez protekciót. Pont az olyanok miatt van a korrupció meg a káosz, akik szerint nem lehet elérni nélkülük semmit.

A lányod dolgozzon meg azért, hogy felvegyék, ha nem veszik föl, akkor nem felelt meg oda! A kemény és céltudatos munka, a küzdelem az, amit leginkább meg kell tanulnia az életre...

2010. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!