Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kiknek a nehezebb...

Szerintetek kiknek a nehezebb vagy könnyebb?

Figyelt kérdés
A fiúknak vagy a lányoknak? És miért? Indokoljátok meg légyszives!
2010. szept. 21. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neveléstől függ amúgy 50-50 az arány azért mert mind2 nemből csomóan már kezdenek elkorcsosulni tizen néhány éves korukban hogy isznak aztán bunkók lesznek,alkoholisták,cigisek, lepukkant izék mert az égvilágon nem csináltak semmit napokon, éveken át
2010. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy pl egy lány egy bulira 1-2óra alatt kész van a fiú meg ugy 30perc alatt. vagy a fiúknak nem kell megszülni a gyereket. XD Ilyenekre gondoltam. Csak sajnos nem tudok 2 oldalt irni erről a dologról ezért kérdezem:D
2010. szept. 21. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
A lányoknak könnyebb, mert szinte akármit megtehetnek, míg a fiúk nagyon nem...
2010. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lányoknak sem kell megszülni a gyereket ha nem akarják de mindegy...

amúgy nem tudom, szerintem kb ugyanolyan könnyű.. maximum munkában, karrier szempontjából egy nőnek nehezebb érvényesülnie, pl az miatt is hogy nem veszik fel mert úgyis elmegy majd szülni (hiába, ha nem is akar...), meg sok mindent nem néznek ki belőle, hogy ért dolgokhoz, de szerintem pasiknál is biztos vannak ehhez hasonló nehézségek, de azt én nem tudom.

2010. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt objektiven senki sem tudja megmondani, mert senki sem volt meg szuletett ferfi es no is egyben illetve egyenenkent valtozo lehet. En azt latom, hogy senkinek sem konnyu, de szerintem a noknek sokkal tobb fizikai fajdalommal es diszkriminacioval kell megbirkozniuk. Ha egy ferfinek 2 noje van, o a franko csavo, ha no ugyanezt tesz, egybol ri.anc. De ez meg a kisebb gond. Ott a gyerekszules, gyerekneveles es mellette munka, haztartas. Egy nonek multifunkcionalisnak kell lennie, mig a ferfi joreszt koncentralhat csak a munkara. Az sem konnyu, de egy nonek a gyerekneveles 24 oras feladat es egy ferfit szivesebben alkalmaznak, mint egy not, ami a vallalat szempontjabol megertheto, de megis eselyegyenlotlenseget eredmenyez. Ha a no fiatal, gyermektelen, azert nem alkalmazzak, mert arra gondolnak, szulni fog par even belul, akinek kicsi gyereke van, azt azert nem, mert beteg lesz a gyerek es ki fog maradozni, ha meg idosebb, akkor mar nem tud felmutatni olyan referenciakat, mint a ferfiak, akiknek nem estek ki evek a gyerekvallalas miatt. Szoval a noknek fel kell aldozniuk valamit. Vagy a csaladot vagy a karriert. En nagyon keves olyat latok, ahol a no top menedzseri pozicioban van, mellette van otthon 2-3 gyereke es a ferjevel is harmonikus a kapcsolatuk. Ez ritka, mint a feher hollo, mig egy ferfi 5 gyerek mellol is lehet politikus vagy CEO. Es arrol se feledkezzunk meg, hogy egy no nem varhat, nem tud gyereket szulni akarmikor es 35-40 eves kora utan hatalmas mazli nelkul a kutyanak sem kell, ha felbomlik a kapcsolata, mig egy ferfi 60 evesen is kell es lehet neki akar egy 25 eves baratnoje is meg gyereket is tud csinalni. Arrol nem beszelve, hogy egy notol mindig elvarjak, hogy csinos legyen es egybol megszoljak, ha nem az, a ferfit meg nem. Ha ferfi valahol szoros, akkor az ferfias. Ha egy nonek mar pici szorszal van a karjan, akkor gusztustalan, miert nem gyantazza magat minden heten? Aki benne van, csak az tudja, hogy milyen nehez egy szoros nonek allandoan szorteleniteni (nekem vannak teruletek, amiket ketnaponta kell, a tobbit - egesz testet - meg kethetente) es legszivesebben sirnek, hogy miert igy kell elnem es erre ennyi idot szanni. Szoval szerintem a noknek rosszabb, mert sokkal tobb mindenre kell koncentralniuk.
2010. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!