Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idegesítő osztály társam van....

Idegesítő osztály társam van. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van az osztályba egy beteg lány 14évesen agyvérzést kapott és most 17 éves vagyis már valamennyire felépült csak még nem tudja használni a bal kezét. Ez eddig rendben is van, el is fogadnám, na de van egy bibi, ami idegesít. Az hogy minden órán ott ül a nagymamája, mert hogy neki kell az ő segítsége. Így úgy gondoljátok hogy én milyen szemét vagyok stb., de ha ti is ott lenétek és átélnétek a dolgot akkor megértenétek. Az elején nem idegesített de mostanában igen. Mondok egy példát: Töri óra; minden rendben; ír a tanár; írja a lány is a tábláról; elakad; jelentkezik, hogy elakadt, erre a nagyanyja előre kiabál; szó szerint kiabál, hogy ne írd merthogy én írom. Másik példa: Van egy óra, megint jelentkezik a lány, kérdez valamit, erre előre szalad a nagyanyja hogy lerendezze. Kezd már idegesíteni hogy kiabál rohangál az órán. Volt egy olyan alkalom, hogy a szünetbe levágta a körmét -.- Nem akarok szemét lenni, kedves vagyok, de ez sok nekem már, nehezíti a tanulásom. Mondta a párom, hogy nyugodtan szóljak a tanárnak, hogy zavar de én nem szeretnék szólni, mert múltkor is mondta, hogy legyünk vele kedvesek meg minden, szóval sejtem hogy mivel jönne a tanár. Ti mit csinálnátok? És tényleg higgyétek el hogy a nyugodt ember is ideges lenne egy idő után.
2010. szept. 24. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezd meg a tanártól, hogy a lánynak jót tesz-e, hogy semmit sem csinálhat önállóan.
2010. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik, mindent a nagyanyja csinál. Akkor a gyerek meg minek van az iskolában?
2010. szept. 24. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállalja el valaki, hogy lefénymásolja neki a jegyzeteit.
2010. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek az igazgatóval: ez teljesen nonszensz, hogy egy idegen ott ül az órán, és nemcsak hogy ott ül, hanem még zavar is. Nektek jogotok van a normális tanulásra, harminc ember nem alkalmazkodhat folyamatosan egyhez. Ráadásul biztos, hogy annak a lánynak (nem ő idegesít téged, hanem a nagyanyja) nincs szüksége a n. segítségére, sőt árt neki. Nyugodtan beszélhetsz a lánnyal is, hogy tényleg kell-e neki a nagyanyja ottléte, neki van a leginkább módja rá, hogy ezt leállítsa. Vakvezető kutyáról már hallottam iskolában, de hogy valakinek ott üljön egy rokona, ez példátlan!
2010. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg most azt kezdi bevezetni a nagyanyja hogy csörög a telefonja kiszalad beszalad aztán elkezd kifele sétálni és mondja hangosan a tanárnak bocsánat de fontos telefonom van és persze mindig ezt mondja és ez idegesít mi bezzeg nem vehetjük fel és ha nekünk is fontos pl anyukámat elütötték (Ne történjen meg) csak írtam mert számomra az egy nagyon fontos dolog lenne egyből szaladnék hozzá. Meg a másik szabók vagyunk és persze engem cseszeget a tanár mert le vagyok maradva persze azért hogy szép legyen meg nem is megy mert mindig elakadok aztán a tanár mindig rám szól durván hogy jó lenne ha minél hamarabb kész lennék már de a lánnyal kedves meg nem is ő csinálja a munkát. Kezdek egyre jobban nem szeretni oda járni =(
2010. szept. 29. 15:10
 6/8 anonim válasza:
Iratkozz át másik oszt ba...
2010. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vonuljatok be az igazgatóhoz tömegesen, szülőkkel együtt. Ami nálatok folyik, az nonszensz! Azt a nagymamát ki kell rakni!(Ráadásul mit keres egy sérült kezű ember a szabók között?)
2010. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan undorító dolgokat csinál. Bent vágja a körmét. Hát azért szabó mert hogy ő ruhákat akar csinálni. De nincs is értelme, hogy a szabó szakmát választotta mert nem is ő csinálja a munkákat.
2010. okt. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!