Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről fiúk/férfi...

Mit gondoltok erről fiúk/férfiak lányok/nők?

Figyelt kérdés
Néha ahogy olvasoma kérdéseket, válaszokat, kicsit fel tudom bosszantani magam, h milyen hülyeséget tudnak írni emberek, olyan erős meggyőződésből, h hihetetlen. Nem arról beszélek, h vannak eltérő meglátások, hozzáállások, esetleg ízlésvilág, hanem tényszerű dolgok, alapvető ismeretek, amit egyesek mintha nem is hallottak volna még, nem tanították volna meg biológia órán, nem beszélt volna erről szüleivel, vagy mintha nem vett volna részt még soha egy felvilágosító előadáson, ill. vett kezébe szexről szóló felvilágosító könyvet. Mert hát az internetből kiindulni nem egy okos dolog. Néha úgy érzem, h elkéne ide egy vagy két szakértő, szexológus, szülész nőgyógyász, pszichológus, mert a hülyeség és a primitívség nagyon megy és ragadós. Azmeg hosszútávon jót nem szül. Rendben hogy arra épül az oldal, h anonim fiatalok, tapasztalataik, ismereteik megosztása azokkal, akik nem tudnak dolgokat, bizonytalanok stb..de úgy érzem van azért elég so fals információ, vagy "tudás", ami inkább árt, minthogy segítene. Tisztelet a kivételnek!
2011. júl. 28. 19:47
 1/10 anonim válasza:
nekem 8 amíg van fánk addig jó ...
2011. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemár, ha ide tévedne egy pár szexológus meg egyéb kitalált foglalkozást űző hatdiplomás semmirekellő akkor min nevetnék esténként?
2011. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a poénkodásról beszélek, azt adom, nevetek is nagyokat, hanem szent meggyőződésből és szilárdan hitt fa.szságokra értettem.
2011. júl. 28. 19:51
 4/10 anonim válasza:
Nos, szerintem nincs szükség ilyen foglalkozású egyénekre, egyszerűbb lenne, ha ilyen problémával is lehetne jelenteni a moderátoroknak, és azok eltávolítanák a hülye válaszokat. Illetve az egyáltalán nem okos, sőt ártó válaszokat.
2011. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom h miért nem hiszem. Egyrészt a szexológus megölné az oldal lényegét. Erre vannak más oldalak. Másrészt amikor valaki konkrét adatra vagy ismert információra kérdez rá (véd-e a gyógyszer, lehetek-e terhes ha a számba spriccelt egy elefánt) akkor lehet, hogy lesznek hülye válaszok de biztosan többen is lesznek akik helyesbítik a buta választ.

A maradék kérdés pedig - és ez az ahol vita szokott kirobbanni - nem ilyen tény adat hanem véleményekről szól ahol a szexológus véleménye lof@szt se ér. "Szerethetem-e a barátnőmet ha az izgat fel, hogy más keféli? Gond lenne-e ha 2 évvel idősebb nővel járok?" Ezek olyan dolgok ahol a szexológus mondhat véleményt, de a szava nem több mint egy vélemény.

2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:55


Lehet, erre van a lefele kéz meg a behajtani tilos tábla jobbra.

2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca.. ***** válasza:
...csak szerezz olyan polihisztor moderátorokat, akik minden kétséget kizáróan meg tudják fejteni, hogy most a válaszadó a h*lye, vagy te.
2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:57


A lefele kéz csak leszavaz, amivel csak egyszerűen a százalékot húzom lefelé, a behajtani tilos tábla pedig igen, a moderátorok felé való jelentés, viszont ha nem sértik meg a szabályokat, a mod-ok nem törlik a választ. Viszont lehetnek úgymond egészségtelen válaszok, amivel lehet, hogy más kárt tesz magában, ha megcsinálja, miközben az oldal szabályait nem szegi meg, mert úgy írja le.


Érted már, hogy mire gondolok?

2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 20:14


én értem miről beszélsz, ezért is tettem fel a kérdést. remélhetőleg a másik válaszolót is sikerül "meggyőzni".

2011. júl. 28. 20:17
 10/10 anonim válasza:
nem akarok megsérteni senkit, de vannak bizonyos helyzetek. pl én, nem vagyok olyan viszonyban a családommal, h bizonyos dolgokról tudjak beszélni. meg lusták az emberek utána járni, egyszerűbbnek tartják, ha ide kiteszik. valaki biztos válaszol, úgy van vele. meg nem érdekli amit a tanár mond, nem tudja, akkor hogyan tehetne szert a válaszra? semmi baráti, haveri kapcsolat, családdal való kapcsolat is harmat gyenge. félénk. akkor hogyan tudja meg a választ, ha nem itt? én úgy gondolom, ez az oldal azért van, hogy olyanokat "is" kérdezhessünk, amiket vagy nem merünk megkérdezni, vagy csak szégyeljük. és ha zavarnak a sok "hülyék", nem muszáj olvasni az oldalt. nincs rá törvény, hogy most kötelező ez. én is ráuntam a facebookra, ígyhát töröltem magam. ha zavar, ne jelentkezz be ide, és olvass könyvet ha annyira akarsz olvasni:D
2012. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!