Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyennek kell lennie egy...

Milyennek kell lennie egy lánynak? Hogy viselkedjen?

Figyelt kérdés

Arról jutott eszembe a kérdés, hogy mennyien mondják, hogy "undorító, ha egy lány be van rúgva", meg ilyesmi...

Legyetek szivesek a kérdésre válaszolni, tudom, hogy nehéz kérés ezen az oldalon, de próbáljátok meg!


2010. szept. 30. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyen hivalkodó, ne legyen k.vás, ne legyen narcisztikus, ne legyen minden második szava valami ocsmány kifejezés. Legyen ápolt, nem feltétlenül cicababás, de mondjuk 18 felett nőies, sportos. Lehessen megbízni benne, lehessen adni a szavára, legyen művelt, ne nyávogjon. hát kb.

2o-L

2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
legyen hivalkodó,legyen k.vás,legyen narcisztikus, legyen minden második szava valami ocsmány kifejezés. ne Legyen ápolt, feltétlenül cicababás
2010. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az első válasz + a smink hazugság

akinek tényleg tetszel annak smink nélkül

a pasik egyszerűen szeretnek létezni (kivéve amit ők maguk bonyolítanak túl vagy sport vagy techn.kütyü)

ha mondani akarsz vmit egy pasinak, mondd.

finom jelzéseket nem veszik észre

nem is hiszik el h olyanok léteznek :)

2010. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
66%

szerintem túl sokan vagyunk ezen a bolygón, szóval ahány ember annyi szokás...

ebből kiindulva viselkedjen úgy hogy tudja, ő is csak egy halandó...

ez sok mai "lányról", sőt hogy ne érezzék magukat kirekesztettnek "férfiról" nem mondható el, az antiszocializáció mindenkiben elindult már belülről, észre se vesszük ebben a nagy szabadságban, a nők az első áldozatai ennek, kik folyton keresik a tökéletes hímet, a külső elvárásoknak élnek...

22/?

2010. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"undorító, ha egy lány be van rúgva"


ez igaz, de a fiúkra is vonatkozik.

2010. okt. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint nő, ilyen szeretnék lenni, és ezt gondolom a nőkről is, hogy ilyennek kellene lenniük:

nem beszél ki másokat, nem rosszindulatú

csinos, és most nem arra gondoltam, hogy mindenét megmutatja, hanem legyen egyszerű, de mégis nőies, és ne hivalkodó

ne beszéljen csúnyán, a káromkodás nem illik egy nőhöz (szerintem...)

legyen segítőkész

ne cigizzen, és ne igyon

a többiben egyet értek az első hozzászólóval:)

2010. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!