Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnak az ismerőseim...

Mit csinálhatnak az ismerőseim szombaton délután, hogy nincsenek fent msn-en meg facebookon?

Figyelt kérdés
Nem értem mit csinálhatnak, nincs jó idő se kint nem nagyon vannak szerintem, de akkor meg mit, hogy nem érnek rá fent lenni interneten? Meg az is érdekes hogy a haverjaim meg akikkel jóban vagyok azok alig vannak fent interneten általában, akikkel nem vagyok jóban, utálnak meg minden, azok meg sokat fent vannak viszonylag. Ezt sem értem.
2010. okt. 2. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért elég jó idő volt tegnap (szombaton). Mi egész nap kint voltunk, és kerítést javítottunk, majd este begyújtottunk, és éltük a kis életünket kockulás nélkül.


Vagy tényleg animeconon voltak.

2010. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ahol én lakok itt nem volt jó idő.
2010. okt. 3. 16:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagy józanodnak a pénteki buliból, vagy készülnek az esti bulira. :D:D:D
2010. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!