Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Panelban zajongó öreg? Most...

Panelban zajongó öreg? Most is úgy hallgatja a tv-t hallom milyen műsor megy.Nappal sem különb! Állítása szerint nem hangos! Már pedig hangos! Közös képviselő semmit nem tesz! Tényleg ennyiben marad akkor minden ?

Figyelt kérdés
Azt mondja ha hangos szigeteljek én? Nekem nincs erre pénzem! Ilyen egyszerűen megteheti azt zajonghat kedvére a szomszédot letojva ezzel? Padló és a mennyezet ami nagyon vezeti a hangot! Oldalfalak nem annyira. Azokat a szomszédaimat szinte nem is hallom!

#panel #zaj #Öreg alkesz #Hangos tv és zene #Zajkeltés #Éjszakai hangos tv
2023. jan. 8. 22:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Venni kellene neki egy vezeték nélküli fejhallgatót a tv-hez. Ezzel kikuszobolheto lenne a probléma.
2023. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg egyre süketül, esetleg demens is. Nem tudom, mit lehet tenni, volt ilyen szomszédom, aztán 1-2x elkóborolt otthonról, az már a demencia csalhatatlan jele volt és szociális otthonba került.
2023. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja hova lett a fejhallgatója. Elfelejtette.
2023. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%

Nagyothall azért nem érzékeli, hogy hangos, amit hallgat.

Vetess vele vezetéknélküli fejhallgatót, az ordíthat a fülébe.

Lehet a nyugalmad is megérné, ha meglepnéd eggyel :)

Sajnálom, tudom milyen borzasztó.

2023. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Egy igazi rohadék! Napi 1,5 - 2 doboz cigit elszív! Most is köhög!

Hangos a tv! Ő vígan dögleni fog mellette én ismét nem alszok semmit! O bármit megtehet mert a saját lakásában van ezt mondta a közös képviselő! Hát bassza meg! Nem ő lakik alatta!

2023. jan. 8. 23:15
 6/37 A kérdező kommentje:
Jár kel még kedvére! Elektromos motorral jár! Eszénél van! Intézi a dolgait!
2023. jan. 8. 23:17
 7/37 anonim ***** válasza:
A közös képviselő nem gondnok, és nem hatóság. Semmilyen eszköze nincs azon kívül, hogy esetleg szépen megkéri, vagy szól neki, ami valószínűleg megtörtent. Te viszont nyugodtan leballaghatnal most egy emeletet, és jó hangosan bekopoghatnal, hogy halkitsa le a tévét.
2023. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Közös képviselő semmit nem segít!

Az öregnél voltam már 2-szer is!

Semmit nem értem el vele! Felettem van és rohadtul idegesítő!

2023. jan. 8. 23:22
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Mint mondtam, ez nem a közös képviselő dolga és hatáskore.
2023. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
Villanyoraja kívül van? Kapcsold le.
2023. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!