Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Panelban zajongó öreg? Most...

Panelban zajongó öreg? Most is úgy hallgatja a tv-t hallom milyen műsor megy.Nappal sem különb! Állítása szerint nem hangos! Már pedig hangos! Közös képviselő semmit nem tesz! Tényleg ennyiben marad akkor minden ?

Figyelt kérdés
Azt mondja ha hangos szigeteljek én? Nekem nincs erre pénzem! Ilyen egyszerűen megteheti azt zajonghat kedvére a szomszédot letojva ezzel? Padló és a mennyezet ami nagyon vezeti a hangot! Oldalfalak nem annyira. Azokat a szomszédaimat szinte nem is hallom!

#panel #zaj #Öreg alkesz #Hangos tv és zene #Zajkeltés #Éjszakai hangos tv
2023. jan. 8. 22:51
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Vedd fel a kesztyűt te is:

[link]

2023. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra,hogy hangfalat szerelek fel a plafonr és felnyomom maxra, ha kell!

Viszont nekem vannak állataim! Van amelyik beteg is! ;( Nem szeretném feleslegesen stresszelni őket!

Már naponta mantràzom : az ilyen féreg, miért nem döglik meg! Alkolista làncdohànyos! Az ilyet én nem sajnálom!

Állítom akkor fog elhalàlozni,ha én már nem leszek itt...

Komolyan, még a temetésre is elmennék! Örömömben hullatnàm a könnyeimet a többi ember úgyis azt hinné,sírva gyászolom az öreget!

2023. jan. 12. 22:21
 33/37 anonim válasza:

És a többi szomszédot nem zavarja? Kizárt, hogy csak te hallod.

Nme vagy te véletlen egy vén, házsártos szipirtyó? :D

2023. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Érdekes,mert a közvetlen mellettem lakók közül is,csak az egyik családot szoktam ritkàn hallani,ha nagyon hangoskodnak!

Az öreg,aki felettem van őt állandóan,és mindenért hallani! Vékonyabbak esetleg a falak?! Hogy értsd az teljesen áthallatszik,ha a fürdőszoba ajtót kinyitja! Nyikorog és teljesen àt hallom!Akkor egy hangos tv-t annál inkább!

Hidd el nem velem van a baj! :)

És nem vagyok vén hàzsàrtos szipirtyó sem! :)


Felajànlanàm gyere el hozzám 2-3 napra,és akkor magad is megtapasztalod!;)

2023. jan. 14. 22:22
 35/37 A kérdező kommentje:

Többi szomszédra vissza térve! 2 szobás lakások! Az öreg pont a felettem lévő szobában alszik,és éli a kis világát! A felette lakó lehet nem abban a szobában van vagy nincs szomszédja sem.Üres a lakás. Vagy nagyot hall, és nem hallja az öreget! Vagy hangszigetelt. Vagy tud mellette aludni Pl tv mellett... Nem tudom!

Annyi bizonyos,amikor az öreg egyik este fél 10-kor beindította a zene dobozát nem sokra rá valahonnan dörömböltek át a falon! Persze azt meg a zenétől a "pápa" nem hallotta! :))

2023. jan. 14. 22:27
 36/37 anonim válasza:

" teljesen áthallatszik,ha a fürdőszoba ajtót kinyitja! N"


Hát, akkor nem a tv a baj, hanem nem jó ott valami, ha még az ajtónyitást is hallod.

2023. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a problémáidat. Laktam panelben, újépítésű társasházban, családi házban. Összehasonlíthatatlan a családi ház, de ott is lehet egy rossz szomszéd. A társasház ilyen, lehet hallgatni feletted a futóversenyt, az elefántcsordát, melletted a zenét az önjelölt disc jockeytől, valahol egy vállalkozó vállalkozik a garázsban és egész nap zörög, rakodik és nagyothalló szomszédom is volt már.

Én is próbáltam minden módszert amit tanácsként olvashatsz, infósként még egyik másik gépébe is befigyeltem.

Nekem a végső megoldás egy mindenkitől megfelelően távol eső hely. Ja, de már a zártkertekbe és a tanyákra is kezdenek kiköltözni és mondanom sem kell, gyakran azok a városiak, akik a városban zajongtak mindenkit leszarva, de ott már a kakas reggelente ne kukorékoljon nekik mert az meg őket zavarja. A "leszarom a szomszédot menyire szenved" típusú emberekből több van, mint azokból, akiknek eljut a tudatáig, hogy rajtuk kívül élnek mások is.

jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!