Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Panelban zajongó öreg? Most...

Panelban zajongó öreg? Most is úgy hallgatja a tv-t hallom milyen műsor megy.Nappal sem különb! Állítása szerint nem hangos! Már pedig hangos! Közös képviselő semmit nem tesz! Tényleg ennyiben marad akkor minden ?

Figyelt kérdés
Azt mondja ha hangos szigeteljek én? Nekem nincs erre pénzem! Ilyen egyszerűen megteheti azt zajonghat kedvére a szomszédot letojva ezzel? Padló és a mennyezet ami nagyon vezeti a hangot! Oldalfalak nem annyira. Azokat a szomszédaimat szinte nem is hallom!

#panel #zaj #Öreg alkesz #Hangos tv és zene #Zajkeltés #Éjszakai hangos tv
2023. jan. 8. 22:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elozd meg, hogy többször szólj neki, többször írd ki az ajtajára... Próbáld vele megbeszélni ezt a fejhallgató dolgot, én meg azt is felajanlanam neki hogy segítek a megvasarlasban.


És ha már végképp semmi sem történik, akkor kit érdekel hogy rajon? Akkor meg jó is mert tudod neki mondani, hogy ez lesz minden alkalommal, amikor ordít a tévéje éjszaka.

2023. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Van neki fülese! Nem érdekli!

Holnap nappal felmegyek hozzá! Már most érzem csúnya veszekedés lesz!

Eddig próbáltam szépen! Szerinte én jöttem utána ide lakni ő itt él hosszú évtizedek óta,és nekem kell alkalmazkodni! Szerinte! És ő zajong! Most is fullad tuti szívja a cigit!

2023. jan. 9. 00:18
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne is hagyd magad!! Mondd neki azt is hogy hallod egész éjjel ahogy köhög és üvölt a tévé. Jogod van a pihenéshez neked is.


Mondd meg neki, hogy ha nem együttműködő, akkor más módszerrel kell próbálkozz. (akkor jöhet a villanyora)


Gyűlölöm az ilyen embereket, akik másokra tesznek nagy ívben. Úgyhogy neked se legyen lelkiismeretfurdalasod ha más módszerrel kell rasegiteni.


Mondom én, aki egy tök békés ember vagyok és én is mindig a megbeszéles híve vagyok.

2023. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Én konfliktuskerülő vagyok! De van az a pont,amikor már ezt nem lehet eltűrni tovább! Már most gyomor idegen van mert aludni nem tudok, és a zajt kell elviseljem miatta!
2023. jan. 9. 00:37
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is konfliktuskerulo vagyok. De amikor már a bőrömre megy, akkor nem maradok az.
2023. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
60%
Addig is esetleg füldugó? Nekem nyaraláson bevált. Szintén a felettünk lakó család miatt kellett vegyek ott kint...
2023. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Füldugó mellett is hallom!

Éjjel nappal zajong! Nem lehetek 24-ben füldugóval!

2023. jan. 9. 00:47
 28/37 anonim ***** válasza:
Bakker... Akkor marad az eredeti terv...
2023. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Ez egy régi típusú panel lakás. Bent a folyosón is van egy "régi" villany óra. Nekem az előszobában csapta le a biztit egy gép azt bentről vissza tudom kapcsolni.

Meg van egy óra lent a lift mellett az összes lakónak.

2023. jan. 9. 00:53
 30/37 anonim ***** válasza:
41%

faszér nem emeled meg a pitsádat a telefonig és hívod rá a rendőrt, te majom? helyette itt pucsítasz a problémáddal, mint a többi nyomorult.

komolyan nem jött le, h van egy ilyen szervezet, h rendőrség, ééérted, rend-őrség, a rendet őrzik? felhívod, kijön, intézkedik. ehelyett itt vergődsz. szánalom.

2023. jan. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!