Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy hogy ilyen az emberek...

Hogy hogy ilyen az emberek felfogása? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szerintetek miért van az hogy szinte mindenki fél a haláltól, de mégis mindenki annyira kíváncsi rá hogy mi van utána? (én mondjuk a reinkarnációban hiszek)

Mindenki retteg tőle, de mindenki megnézné mi van utána. Ez nagyon ellent mond egymásnak de miért van ez így?:D


2010. okt. 3. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kettő nem mond ellent egymásnak, egyáltalán!
2010. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

miért ne mondana ellent?


Ha valaki nagyon kíváncsi rá mi van utána akkor miért retteg tőle?

2010. okt. 3. 09:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi, hogy vajon mi van utána, de retteg, mert azért csak itt vannak a szerettei, sok minden köti ide. Mi van, ha semmi vagy valami rossz van utána? Attól még érdekelheti.
2010. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Én elöször is nem rettegek a haláltól, másodszor a halál után nincs semmi, ezért nem is jutna eszembe ilyesmiken törni a fejem.
2010. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már egyszer átcsúsztam, nagyon jól éreztem magam ott.Mitől féljünk, inkább örüljünk annak hogy élünk.
2010. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez csak biológia. Aki már volt agyhalál küszöbén persze hogy fura dolgokat látott. Én abban hiszek, hogy meghalunk és ott vége is. Az emberek hajlamosak kitalálni válaszokat a meg nem válaszolt kérdésekre. Főleg a zsidók :D ámen
2010. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, h kíváncsi valamire még félhet tőle! Első voltam!
2010. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Enis gondolkoztam mar ezen, mivel nem logikus, hogy felnek, de megis kivancsiak is, de aztan mar amikor elfogadtak egy dolgot, meg akkor is felni fognak.


Szerintem, mert lelkileg nem nyugodtak, es talan azert is felnek, mert megis ugy gondoljak, hogy lesz egy szamonkeres, egy elszalmoltatas, es bizony nagyon sok ember talan ettol fel.


A szuletes es a halal az elet velejaroja, ami ellen tenni nem lehet,

sem megvaltoztatni!

2010. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez kemény általánosítás, mert sokan élnek, akik nem félnek a haláltól - én sem. Hogy kíváncsi vagyok, az tény, de igazából nem foglalkoztat különösebben.

Van egy hitem, amit vallok,, tehát ami számomra jóformán bizonyosság és válasz az odaát kérdésére :)

2010. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó és mi az a hit?:D én a reinkarnációban hiszek^^
2010. okt. 3. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!