Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a 'fehér' embereket?

Figyelt kérdés

Olvasgattam kérdéseket a yahoon és nagyon sok ember annyira rasszista hogy nagyon meglepődtem... Nem az ázsiaiak ők kedvesek de mondjuk indiaiak vagy afrikaiak (már akik Amerikában meg Angliában laknak...). Persze nem mindenki nem akarok általánosítani tudom hogy nincs így de amit láttam az elég rosszul eset... Szerintetek miért van?

Ja és ők így mondták hogy a fehér embereket pedig szerintem nem lehet mindenkit egy kalap alá venni még Európán belül is van egy csomó ország...


2010. okt. 5. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert anno a fehér emberek ugyanezt tették, ill. teszik velük.
2010. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
igen..."mi" kezdtük....csodálkozol rajta, h megutáltak? egyszerű példa: ha pistike és bandája baszogatja állandóan az új osztálytársait, egy idő után az új osztálytársak gyűlölni fogják pistikét és bandáját, mint a szart, és joggal panaszkodnak majd, hogy milyen szemetek....
2010. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem így meg, hogy ki kezdte az egészet... A fajok örökös harcban állnak egymással, és egy egészséges ember a saját fajtáját részesíti előnyben. Ez a természetes.
2010. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze ha te is rabszolga lennél nem utálnád a fehéreket?

hulljon a sok rabszolga :D

2010. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a zsidókat utálják? Főleg azok kereskedtek a rabszolgákkal. Vagy fehérnek tekintik őket?
2010. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20:01: egy egészséges ember nem a bőrszíne alapján ítél meg másokat...
2010. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ember (Homo sapiens sapiens alfaj) kb. 200.000 éve létezik, és mi mindannyian ehhez a fajhoz és alfajhoz tartozunk, mely Afrikában jelent meg és onnan terjedt el.


Egy faj vagyunk tehát. Sőt, egy alfaj. Ennél alacsonyabb szint esetleg a változat, ami olyan, mint egy nefelejcsnél a virág színe.

2010. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Téves, nem csak a bőrszín az ami különbözővé tesz minket.
2010. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!