Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ember az akit nem...

Milyen ember az akit nem érdekel a hazája és minden azzal kapcsolatos dolog?

Figyelt kérdés
Pl kultúra, történelem, művészetek, hagyományok. Én vagyok az akit nem érdekel és furának tartom mert sok emberben ott van a nagy magyarság az összetartozás. Bennem semmi. Igazából nem is annyira szeretem a magyar embereket bár én is az vagyok papíron. Papír nélkül meg nem érzem magam semilyen nemzetiségűnek. Egy ember vagyok és annyi.
2023. febr. 26. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy le is írod.., normális.

Az igazi hazánk a szeretet és összetartás. Teljesen mindegy milyen testben, milyen bolgyón, azon belül hova születünk. Ha most nem ide, hanem máshova születtek volna, akkor meg nagy németesek, vagy nagy hollandok lennének. Semmi értelme = abnormalitás.

2023. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magánember.
2023. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy érdekeljen, de nem árt ismerni, hiszen nagyban befolyásolja a személyiségedet, így elengedhetetlen az önfejlesztéshez is.


Egyébként én is így voltam vele, fura mód akkor kezdtem jobban beleásni magam, amikor külföldi feleségemnek akartam bemutatni az országot.

2023. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!