Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hármas 'barátság' probléma....

Hármas 'barátság' probléma. Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, hogy múlt tanévben ('09-'10) jóban voltam egy csajjal, akivel egymás mellett ültünk mindig. Jóba lettünk az előttünk ülő csajjal. Hárman tök jól elvoltunk, de év végén volt egy kis négyzeteltérés az előttünk ülő csajjal, és hónapokig nem beszéltünk. Ez idő alatt a két csaj elég jóban lett. Amikor ketten együtt voltak a suliban, akkor én kerültem őket, amikor én és a padtársam voltunk együtt, akkor a harmadik csaj került minket. Lényeg a lényeg szeptemberen 'bocsánatot kértem' az előttem ülőtől (aki 'lecsapta' a kezemről a padtársamat, szal már ők együtt ülnek). Viszont engem kihagynak szinte mindenből, és ha velük vagyok kellemetlenül érzem magam, mert általában arról beszélnek, hogy mit csináltak együtt ill. mit fognak. Beszéltem már velük erről, hogy ez nekem így rossz, de azt mondták, hogy csak bebeszélem magamnak, pedig ez már másnak is szemet szúrt. Most ott járok, hogy kerülöm mind a két 'barátnőmet'.
2010. okt. 6. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazi barátod, csk haverok voltak, nem vagy már számukra érdekes. Ha barátok lettetek volna valóban, nem "unnak rád". Javasolom nézz új barátok után.
2010. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem is keress új barátokat!Ezek nem voltak igaziak!
2010. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 3 az paratlan szam. Ezert van ez. Harom testver is allandoan veszekszik. Ketto mindig egy ellen. Valtozhat hogy melyik ketto, de egy mindig kivulallo. igy van ez baratsagban is. Tudom, mikor 3 gyereket viszek valahova, egy mindig kivul marad, allandoan biraskodni kell.
2010. okt. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!