Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít? Egy...

Csak engem idegesít? Egy plakátról van szó.

Figyelt kérdés
Budapesten szoktam látni ezt a plakátot. Igazából nem is tudom, azt hiszem, a vöröskereszté, de nem biztos (ilyen adó egyszázalékos). A plakáton egy kisbaba feje van, éppen sír, és az a felirat, hogy "Ki törli le a könnycseppet?". Nem ez az, ami idegesít, hanem az, hogy a babának mintha MŰSZEMPILLÁJA lenne, és az ajkai is RÚZSOZVA vannak. Az lenne a kérdésem, hogy ki az a beteg állat, aki egy babát képes úgy pohotoshopolni, hogy az szexinek és kívánatosnak tűnjön? Nem mintha én annak tartanám... Csak arra akarok célozni, hogy szerintem elég pedofil dolog egy kisgyerekre műszempillát és rúzst manipulálni, hogy ettől szebb legyen. Nekem pont elég az, hogy a média önti magából a sztárokat, akik azt se tudják, hová vetkőzzenek magukból, meg hogy nem találok normális zenét, mert csak az lesz sztár, aki szexi, aki tud énekelni, az meg nem... De könyörgöm, most már a kisbabákkal is kezdik? Szerintem az a plakát gusztustalan. Nektek mi a véleményetek?
2010. okt. 7. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, mikor megláttam a kérdést(csak a kérdést, mielőtt rákattintottam), valahogy egyértelműen arra a plakátra gondoltam, amiről írtál :-O Itt is van olyan, de nem tudom, miért van rúzsozva meg műszempillázva tényleg :-O Amúgy mit reklámoz? Nem tudtam rájönni...
2010. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egy játékbaba, kilométerekről látszik. Egy műanyag figura inkább kísérteties, mint szexis.
2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudtam, hogy erről kérdezel. A legbénább plakát.

Én ijesztőnek találom a babát a képen, szó szerint elfordítom a fejem ha meglátok egyet. Nagyon hatásvadász akart lenni szerintem, de igencsak elrontották.

A többi témában is egyetértek Veled. Eléggé megbolondult ez a világ, tele van ízléstelen dolgokkal.

2010. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19:31 - nem tudom, szerintem egy igazi babafejet photoshopoltak sz*rrá, de ha műanyag, akkor is elég taszító, mert olyan, mintha igazi lenne (szerintem ez volt a céljuk).
2010. okt. 7. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szeme biztosan üvegszemnek tűnik, szinte várom, mikor esik ki.
2010. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19:33 - én pont fordítva... nem tudom róla levenni a szemem... akárhányszor meglátom, elgondolkozom, hogy ezt vajon biztos, hogy ilyenre akarták? Mikor kész lett, nem nézték meg a végeredményt? Rossz a látásuk? Mint mikor a megasztárban a stylist megpróbálja megmagyarázni, hogy miért előnyös az adott ruha, közben meg mindenki látja, hogy az énekesnek kibuggyan belőle a hasa, úgy néz ki benne, mint egy törpe, vagy mint aki karót nyelt :D
2010. okt. 7. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem kisbaba, hanem egy porcelánbaba, nem? Legalábbis én annak látom. Ha meg igazi, akkor büszke lehet magára az, aki ezt így összefotosoppolta...:S
2010. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!