Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Másfél éve Michael Jackson rajongó vagyok,előtte mindent de MINDENT elhittem a médiának.....de mára tisztábban látok.Miért van ilyen sok hülye ember???Mindent elhisznek nem néznek utána és ahogy az én volt nyelvtan tanárom mondaná"vannak olyan embereak akik ha elolvasnak egy újságot akkor azthiszik ,hogy milyen jól informáltak".Mi olyan nehéz az igazság megértésében.Én se hittem el rögtön amikor azt mondták Lady Gagaa-ra-hogy hermafrodita.........Bocsi ha érthetetlen vagyok de most olvasok Micael Jacksonos kérdéseket és felháborodtam,hogy pl egy válaszoló biztos abban,hogy Michaelnek pigment átültetése volt.Ez felháborító nem??talán ő is tt volt?
2010. okt. 8. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék, ezt jól jegyezd meg. Michael-nek a bőrbetegségétől lett annyira fehér foltos a bőre, hogy inkább kifehérítették.
2010. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Miért ilyenek az emberek?

Másfél éve Michael Jackson rajongó vagyok,előtte mindent de MINDENT elhittem a médiának...... Miért van ilyen sok hülye ember???Mindent elhisznek nem néznek utána!!!"

Te is hülye voltál? Ha valakit nem érdekel M Jackson, azt hisz amit hall/olvas, de nem érdekli annyira h utána nézzen! Persze itt jön a másik kérdés, akkor miért foglakozik vele!!? Mert ilyen a magyar ember java. Remélem értesz!

2010. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen hülye voltam,de mostmár ha azt mondják Madonnárol,hogy leszbikus akkor utánanézek és úgy bírálom el,de nem nézek utána mert engem nem izgat,hogy leszbikus e vagy nem,és én egy Madonna rajongónak nem is fogom azht mondani teljes magabiztossággal,hogy Madonna a lányokat szereti.De értem,hogy nem mindenkinek olyan fontos Michael mint nekem.:)
2010. okt. 8. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ezt lesz*rom. Nehogy már bulvárlapokból informálódj!
2010. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mégis hogy a fenébe tudsz utána nézni, hogy Madonna melyik nemhez vonzódik vagy, hogy Jackson nak mi volt a bőrével? Mivel az interneten is legalább akkora, ha nem nagyobb baromságokat olvashatsz...

Ezeket csak ők tudják amíg nem ismered személyesen sokat nem tudhatsz róla. Mert lehet nyilatkoznak a médiának lehet már ott hazudnak.Az már külön téma hogy ők még ezen is ferdítenek...

2010. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de szerintem te még mindig egy oldalon állsz velük, mert komolyan veszed őket és fontosnak tartod M.J.-t, pedig hidd el, valójában nem az.
2010. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ha valaki ennyiszer átoperáltatja az arcát, nincs egy normális kapcsolata nőkkel, se a családjával és gyanús hírek röppennek fel, hogy kisfiúkat molesztál, az mutat valamit... Az operáció látható, hogy többször elvált az is tény, hogy kilógatta a gyerekét az erkélyen az is. A gyerekek molesztálását nem bírták rábizonyítani ha jól emlékszem, a pigment kérdés ezek mellett eltörpül. Mindazon által rendkívül elismert tehetséges művész, aki nélkül kevesebb a világ. A lényeg az, hogy Te szereted és a jóra emlékszel, nem? Én nem vagyok rajongó de elismerem, hogy ritka tehetség volt.
2010. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Te sem mész el megnézni, hogy igazán ott vannak-e a piramisok a sivatag szélén." (Lénard Sándor)
2010. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De hány százalék esély van arra,hogy hogy többször is műtette aza rcát és arra,hogy csak kétszer??Tudtommal a műtétek után kell kezelésre is járni nem??Ja és az tény,.hogy Egyiptomban vannak piramisok és ezt 6 milliárd ember valja ,hogy ott vannak,és az ottaniak csak nem hazudnak....Szerintem a dolgoknak mkind a két oldalát kéne nézni és nem csak az egyiket.
2010. okt. 9. 08:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Te miért hittél el mindent a médiának? Hát mások is épp ezért teszik.
2010. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!