Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon rólunk, magyarokról...

Vajon rólunk, magyarokról milyen sorozatot tudnának készíteni, ami vicces is, de realista is?

Figyelt kérdés
Az ötlet ma ugrott be, hogy láttam az Angolkákat.
2010. okt. 10. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátok közt
2010. okt. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az egy eléggé nem a magyar valóságot mutatja be, és nem vicces. A Jóban Rosszban meg még talán a BK-nél is unalmasabb és irreálisabb.


Láttad az Angolkákat, ismered? Ez egy vicces sorozat, ami görbetükröt állít az angol társadalomról, minden féle néprétegből mutat be embereket. Egy időben adták a coolon, most a Comedy Centralon láttam.

2010. okt. 10. 01:55
 3/8 A kérdező kommentje:
*Az eléggé nem
2010. okt. 10. 01:55
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

A magyarokról olyan filmet csinálnának, amiben szenvednek a pénz miatt, sajnáltatják magukat, egymással pedig üvöltöznek és tele lenne a film csúnya szavakkal.

Az összes magyar film ilyen én ezt látom, azért utálom mindet.

2010. okt. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Volt egy jó kis olasz film, azt meg lehetne csinálni magyarokkal is! a cime: "Csúfak és gonoszak" (persze ebben politikusok szerepelhetnének inkább)
2010. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most, 2010-ben újranézni a Szomszédok 80-as évek végi adásait baromi vicces.
2010. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Olyat, amiben a fiatalok állandóan egymást fikázzák az iskolában, szétverik az iskola berendezéseit, bekecsapozzák óra közben a tanár haját, aki meg sem mer közben nyikkanni. Az emberek azon serénykednek, hogy nehogy már a másiknak jó legyen, ha nekem sem lehet. A nagy "serénykedésben" csak úgy duzzadnak a kárörömtől, és fel sem sejlik bennük, hogy nekik is sokkal jobb lenne, ha a saját boldogulásukra fordítanák az energiáikat.

Poénos elemekkel viccessé lehetne tenni pl.: a "verembe" amit a másiknak ásott "maga esik bele" és jól "kitöri a lábát" aztán istentelenül csúnyán káromkodik, mert káromkodásban a magyarok a világelsők amúgyis. Igazi nekünk való film lenne!!!

2010. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm, ilyesmire gondoltam én is! Lennének snittek a politikusokról, az unatkozó újgazdag kitartott nőkről, iskolásokról, bolti eladókról, tehát a társadalom minden rétegéből lennének szerplők.


A Szomszédok örök kedvencem! :D

2010. okt. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!