Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ciki ma (2023-ban)...

Miért ciki ma (2023-ban) Magyarországon a hazaszeretet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 11:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert Orbán Viktor rezsimje az ostoba melldöngető, sovén és kirekesztő magyarkodással lejáratta azt. Ez az okádék rezsim, amelyik hisztis gyerek módjára követeli a tiszteletet, nem kiérdemli.


Nagyon szomorú vagyok amiatt, hogy hagytuk, hogy egy szűk bűnözői kör jórészt elvegye tőlünk a hazaszeretet megélésének az örömét.

2023. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%
Én azért utáltam meg az itt létet mert ez az ország csak elvenni szeret de adni már igen kevéssé. 20 év munkaviszony után csak a vég nélküli szopás a jutalmad és bem hagyják, hogy a dolgozó tömegek kicsit is jobb helyzetbe kerűljenek. Azok akiknek meg jól megy faszkariznak, játszák a kiskirályt a csóróknak. Magát az országot mint területet szeretem de a magyarokat embereként utálom mint a szart! El is költözünk innen hamarosan.
2023. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%
Oké akik itt ócsárolják Orbánt, meg milyen szar Magyarországon megélni azoknak csak felhívnám a figyelmet, hogy a hazaszeretet nem erről szól. Ezek ellenére is lehet szeretni a hazát, hiszen annak nincs köze a kormanyhoz és az ellenzékhez. #7- be leírtam az okát miért gondolja ezt mindenki. Mert a két kurzus együttesen verte bele az emberek fejébe, hogy Orbán a haza, Orbán a nemzet, és ezt elhiszitek. Azt meg már elfelejtettétek mit jelent a haza és a hazaszeretet
2023. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
17%

13:


Tehát Gyurcsány tehet erről is (fele részben legalább), ha jól értem..

2023. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
Rosszul... Orbán és Gyurcsány együtt, meg mindkét pereputty akik hergelik ezt az egészet.
2023. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak a politikusok tehetnek az ország állapotáról. A hétköznapi fejekben is nagyon sok helyen probléma van.
2023. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15%

15:


Mondom én, hogy Gyurcsány lesz itt (felerészt legalább) a hibás! 🤣

2023. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
Meg azt a többezer seggnyaló karrieristát se hagyjátok ki akik mind mögöttük sorakoznak és várják a lehulló morzsákat!
2023. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 NTBS ***** válasza:
82%
Nem ciki csak nem kifizetődő. Sok magyar a lelket eladja 10-20 ezer forintért.
2023. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 hollófernyiges ***** válasza:
69%

"a hazaszerető embereket ma egyből lenácizzák az LMBTQ propagandista liberálisok. Mert szerintük mindenki náci, aki meg akarja védeni a magyarokat a cgóktól meg a deviánsoktól meg a hagyományos családmodell szétzüllesztésétől."


Ennél tökéletesebben magam sem fogalmazhattam volna meg, hogy miért ciki az úgynevezett "hazafiság".

2023. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!