Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ciki ma (2023-ban)...

Miért ciki ma (2023-ban) Magyarországon a hazaszeretet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 11:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
43%

A miénk az egyik legszánalmasabb ország. Nekünk kéne vezetni ezt a bolygót, mint a kreativitás, belelátás, lényegi fondorlat, stb, stb, stb( nagyon sok hasonló van) -ban kiemelkedően magas, és mire használjuk? Arra, hogy extra gyűlölködőek, kihasználóak, önzőek legyünk egymással, és abszolút megvezessenek minket, mint nép a vezető rétegekben lévő nagyon buta emberek.


Remélem te önmagadnak fejted tovább, nekem nem kell.

2023. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
42%

21. A magyar top3 legnehezebb nyelv, ráadásul beszéd közben többet is gondolkodunk, nagyobb %-ban használjuk az agyunkat.



Nagyon sok dolgot mi találtunk fel, sokan az ufókhoz hasonlítanak minket.



Mégis, hol tart az ország? Teljes sötétségben élünk, vármegyéink vannak. Vicc.. :)

2023. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a véleményem, hogy hazánkat szándékosan akarják tönkre tenni, mert egyébként a már felébredt magyaroknak kellene a világot vezetnie!!


Egyetértek a 22-essel!


Éljen a hazafiság!!

2023. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
21 Annyit tennék hozzá, hogy a vezető rétegben vannak azért nagyon okos emberek is. Tökéletesen kivitelezik a lakosság teljes kiszipolyozását, leamortizálását, lebutítását. Ehhez kellenek gógyis irányítók azért.
2023. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
23%

Definiálom a haza fogalmát (figyelembe véve a mai közállapotokat):

A "haza" szó annak a rövidítése, hogy hazaviszem, amit el bírok lopni.

2023. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne ciki? Miért kéne nekem mások hülyeségét magamévá tenni? Nekem megvan a saját értékrendem, azt senki el nem veheti tőlem. Szeretem a hazámat, de a haza nem azonos a kormánnyal, a rablókkal, a gazemberekkel, a rosszat akarókkal és sorolhatnám. Tehát e téren nincs semmi problémám.
2023. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
26. Pontosan. A haza nem is ezt érdemli...
2023. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%

A legnagyobb magyar azért a legnagyobb mert pénze, energiái, tudása, HAZASZERETETE úgy manifesztálódott röviden, hogy betette a pénzt. És nem kivette.


Ti meg mentek egy felcsuti tolvaj parasztgyerek után. És közben a fent említett a fogalmakat harsogjátok.


Tanulj hogy többet tehess a közösbe, adózz korrekten ... és már sokkal nagyobb a hazaszereteted mint a harsogó senkiháziaké.

2023. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem a hazaszeretet a ciki, hanem az idegengyűlölet, és sajnos az önmagukat hazaszeretőknek tartóak valójában idegengyűlölők.
2023. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

29:


Igen, a legtöbb “hazaszerető” túlságosan primitív ahhoz, hogy felfogja: nem az a hazaszeretet, hogy más népeket igyekszünk lenézni, komplexusos módon csúfolni, magunkat felmagasztalni, hanem az, hogy igyekszünk a tehetségünkből adni annak az országnak, amelybe születtünk.

2023. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!