Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ajándékoknak örül egy...

Milyen ajándékoknak örül egy férfi?

Figyelt kérdés
Adjatok ötleteket, mert női szemmel máshogy látom a világot. Szóval melyek azok az ajándékok, amelyekkel általában nem lehet melléfogni?
2010. okt. 12. 17:40
 1/3 anonim válasza:
Sörnek :-)
2010. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne szerepeljen benne rózsaszirom, gyertya meg romantikus film vagy celine dion koncert...


attól függ, mit szeret én csak a saját páromból tudok kiindulni, például a pulp fiction-ös pénztárcájáért odavan, mert az egyik kedvenc filmje, így beszereztem azt, ami samuel l jacksonnak volt a filmben...


gondolom romantikus vacsora és rózsasziromok az ágyon helyett jobb egy steak, egy jó vörösbor meg egy akciófilm mozijegy :D


ruhadarab csak akkor ha szereti, pl filmes póló meg ilyenek... nincs mes eki kell deríteni hogy mit szeret. meg kell figyelni, pl párom szivarozik, de elfogyott neki, ugyan rága de vettem neki meg egy szivarvágót mert az nincs... szóval körül kell nézni, minek örülne

2010. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
lepd meg egy második nővel, szerintem nem ellenkezne.
2010. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!