Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy félek tőle. Mit csináljak?...

Úgy félek tőle. Mit csináljak? 12/L

Figyelt kérdés
Van 1 lány...én 7-dikes vagyők ő 4...már vagy 3-x bukott 13 éves...elég szégyen a csaj...de tavaly még odajött hozzám megkérdezte hogy miért vertem meg a kistesóját és mondtam hogy aztsem tudom kiaz és erre megtépett húzta a hajam stb. az egyik nagyon jó osztálytársam ugrott közénk...utána a csaj röhögve elment és hozott egy játék puskát és belelőtt a szemembe (homályosan látok most is ) és elment...megmondtam sírva anyukámnak és jól leordította...de utána pár hónapra hátrahúzta megint a hajam...akkor megint leordította anya bocsánatot is kért anyától...köszönni köszönök neki mert félek tőle...jöhetnek az oltások de mivel ő roma (nem bántom a romákat) így elég sok "haverja" van akik magyarul sz@rrá tudnának verni...meg mikor elmegyek mellette akk is mondja hogy ribanc lehet nekem mondta nem biztos...de nem akarom hogy megint megverjen! mit tegyek??
2010. okt. 12. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A rossz kislány. Nekem bejön:DD


Komolyra fordítva a szót:

Keress valakit aki megfenyegeti. Amúgy nem lehet hogy valamit te szóltál be neki vagy valami hasonló? Szerintem nem lehetsz annyira szerencsétlen hogy egy egész iskolányi emberből pont téged választ ki.

2010. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyébként én mindig azt hittem alsóban nem lehet buktatni:DD
2010. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Itt lehet...:D am de nem szóltam be neki semmit még ráse nézztem...
2010. okt. 12. 22:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Modd hogy hova menjek, és el lesz intézve a dolog...;D
2010. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de nem tudom mit csináljak...megvédjem magam? sz@rrá vernek...
2010. okt. 12. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, elég szar a helyzet :S de szerintem ne köszönj neki, és üss vissza bátran, de ne vidd túlzásba. Csak hogy lássa hogy nem vagy áldozattípus. Ha csak visszaütsz kicsit, vagy arrébblököd, nem szarrávered, akkor szerintem nem kell félni a barátaitól.
2010. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen...

Te soha ne köss bele, illetve ne verd meg, de ha ő bánt, akkor lássa, hogy téged nem lehet bántani, mert nem hagyod amgad. Ez a legfontosabb, hogy ne lássák rajtad, ne tudjanak rád szállni.

2010. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, ha rasszistának néznek, de ezért nem fogom olyan helyre járatni a gyerekeimet, ahol sok a cigány!

Attól nem vagyok rosszabb ember, mert nem szeretem a rossz "embereket".

2010. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én megvédenélek ha ott lennék.
2010. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jajj és szerintetek nincs olyan magyar aki ilyen??.........BASSZÁTOK MEG!!
2010. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!