Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért félek attól, hogy...

Miért félek attól, hogy kinevetnek, kinéznek?

Figyelt kérdés

Félek társaságba menni, mert azt hiszem kinevetnek. Nem vagyok a legszebb ember, meg a hajam egyrésze kihullott, így abból is kevés van. Félek, hogy emiatt kinevetnek, undorodnak tőlem az emberek.

Tudom, nem számít az idegenek véleménye, de azért nem akarok igenytelennek tűnni, miközben amennyire csak tudok adok magamra.

Hajbeültetés segítene szerintetek?


2023. szept. 6. 14:23
 1/1 Meton ***** válasza:
Hajbeültetés semmiképp sem. Amikor diák voltam, sokszor elég fura cuccokat vettem fel és éppen az tetszett, ha meg tudom nevettetni az embereket. Ez egy jó dolog, sokkal könnyebb kapcsolatokat építeni, amire szerintem a legnagyobb szükséged lenne. Egyszer azon is nevettek, hogy leborotváltam a hajam. Ez tök jó dolog. Megkérdeztem, miért mosolyog és máris volt miről beszélgetni. Nem mondom, hogy mindig ilyen voltam, de át kell értékelni a dolgokat, mert amit rossznak gondolsz, az itt nagyon is jó. Az, hogy figyelnek rád, észrevesznek és foglalkoznak veled. Te azt szereted, ha levegőnek néznek, de az a rossz dolog.
2023. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!