Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek az emberektől rettegek...

Félek az emberektől rettegek hogy kinevetnek. Ez segíthet? (lent)

Figyelt kérdés

Kiskoromtól egész a középiskola végéig folyton csúfoltak valamiért (mindig másért), kinevettek ha megszólaltam, ha felenem kellett és a végén már nem mertem megszólalni és az utolsó évben sokszor nem is mentem suliba.

Mindig attól félek hogy utálnak valamiért, hogy megégetnek, megaláznak és már a barátaimmal se találkozom pár hete mert róluk is kezdem ezt hinni.

főleg a velem egykorúaktól félek, próbálok beszélgetni de mindig nagyon ideges vagyok és zavarban vagyok.

a mostani sulimban nem nevetnek ki, meg eddig nem hallottam vissza semmit, de ugyanúgy félénk vagyok.

nincs pénzem pszichológusra (és ne mondják hogy ingyenes mert itt 3000-eket kér 40 percekért meg ilyenek és nem hiszem hogy segítene).

azt találtam ki hogy elmegyek a szomszéd városba és megpróbálok megszólítani minél több embert. az lenne a "feladat" hogy pár percig el tudjak velük beszélgetni, akár erről is és talán így le tudnám küzdeni.

jó ötlet? Odáig megy hogy megszólítok valakit, csak az idegességet és félelmet akarom megszűntetni.


2012. febr. 1. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, segíthet. minden segít, ha akarod. javasolnám neked a sikerkalauz 2 c. könyvet. nem reklámozni akarom a blogomat, de hátha segít: positivelife.freeblog.hu. ezt írd be, és keresd meg a SIKERKALAUZ c. bejegyzésemet. oda másolom röviden a lényegét. ill az utolsó bejegyzést olvasd el mindenféleképp. az a sikerkalauz bejegyzésemnek a folytatása(majd másolom hozzá), amiben pont erről van szó, amit te is akarsz csinálni. és ha megjön a kedved, akkor töltsd le a könyvet is, abban nagyon tanulságos történetek vannak. remélem segítettem ezzel:)
2012. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elgondolás mindenképp dícséretes, hogy megpróbálsz segíteni magadon. Az ötleten annyit változtatnék, hogy talán nem idegenekkel kéne ezt kipróbálnod, hanem a környezetedben lévő emberekkel. Ahogy magamat ismerem én nem venném jó néven, ha egy idegen velem szeretne beszélgetni, mert nagyon sok csaló, tolvaj így próbálja elérni a célját. Sok sikert kívánok neked!
2012. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne gondolj arra hogy nem ismered őket! Gondolj inkàbb arra hogy a baràtod vagy valami.
2012. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!