Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A könyvem főhőse Jack meleg...

A könyvem főhőse Jack meleg elég csajos túlságosan az vagy enyhítsem?

Figyelt kérdés
Wattpadon írom ezt a regényt a fiú autista, de mellékes csajos ruhákban jár meg sminkeli magát túlzás vagy nem?

#autizmus #Wattpad #tiniterhesèg #nagytizenhat #csajosmeleg
2023. szept. 15. 14:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/141 anonim ***** válasza:
100%
De tuti srác lehetsz élőben is. ❤️
2023. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/141 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Lando Norris neve...
2023. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/141 A kérdező kommentje:
Belgiumban van egy pár
2023. szept. 15. 19:30
 14/141 anonim ***** válasza:
89%
Az interszexualitás fogalmához még annyi közöd sincs, mint bármelyik másik témához, amit felhozol... Könyörögve kérlek, vagy olvass utána dolgoknak, vagy fejezd ezt be, de ne csinálj úgy, mintha szakértő lennél, miközben fogalmad sincs arról, amiről elvileg írni akarsz...
2023. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/141 A kérdező kommentje:
VÁMPÍROK két nemiszervvel Jack az ember akinek kető van mindenből ő így jött a vilàgra, Nath is így tudod szűlni te baromarc!!!! Fantàzia ereszd el már el hogy van-e egy pasinak nunija meg peteveztéke vagy nincs az èn fantáziàmba van hülye gyerek.
2023. szept. 15. 20:02
 16/141 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is...

A vámpírok, hogyan tudnak szülni, ha elvileg halottak?

Mármint oké, én is vámpírokról írok, de csak így random nem mondom, hogy képesek szülni/termékenyíteni, hanem meg van magyarázva.

De tényleg nem akarok kötekedni -- hanem segíteni --, viszont a hozzászólásaid alapján a helyírást és a mondat alkotásokat se ártana átnézni.

2023. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/141 A kérdező kommentje:
Két hónapig terhesek… De ez hogy jön ahhoz hogy egy fiú sminkeli magát? Itt Jackről van szó aki nem az hanem ember. Ő azért tesszi mert a Baysben PomPom fiú volt csak gondolkodtam kell neki még hogy abba hagyta mert beszóltak neki durván sőt terorizálták őt mert meleg és azt hitték hogy azzal a lánnyal jár aki terhes tőle pedig ő meg leszib és meg is őlte magát miután szűlt.
2023. szept. 15. 21:25
 18/141 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem ez egy fantasy történet, ahol bármi lehetséges. Egyébként meg gondold végig, hozzá ad-e bármit a karakteredhez, ha igen mit, ez jó irány-e, ha nem akkor kellene-e még valami.
2023. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/141 anonim ***** válasza:
93%

A 14es vagyok.


TE hoztad fel, hogy interszexuálisok, és nem azt mondtam, hogy ilyen nem létezik, hanem azt, hogy rohadtul nem úgy működik, ahogy te azt gondolod. Lehet, hogy fantasyt írsz, de ha valós elemeket is viszel bele, akkor bezony azoknak utána kell nézni. Én is használok ilyeneket fantasyba, és ne haragudj, de a tájékozatlanságra nem válasz az, hogy "de ez fantasy". Legalább egy Wikipédia cikket olvass el, könyörgöm, mert ez borzalom.


Nem mellesleg, te tereled a témát a saját kérdésedről, majd másoknak anyázol, amiért reagálnak arra, amit írsz. Nem mellesleg megjegyzem, hogy abszolút feleslegesen, mert senki nem kérdezte az általad kiadott infókat, csak te úgy gondoltad, leírod őket, pedig se a kérdéshez, se a válaszokhoz nincs közük.


Meg #16: nem minden vámpír halott. Sokan formálják át az ilyen régebben kitalált mítikus lényeket, hogy újat tudjanak alkotni velük. Nekem is vannak olyan vámpírjaim, akik nem haltak meg, amikor átváltoztak, úgyhogy ez pont nem releváns kritika.

2023. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/141 A kérdező kommentje:
Elolvastam olyan ökörségekeket ír hogy nincs értelme csak annak hogy Boston meg mikor ünneppelnek inkább használom szót a South Park után ahol ökörség volt de értelmes banyek a kedvencem a Queer szó cikk látszik hol élünk a best az ujjazás mutassunk heterót aham 🤦🏻‍♀️ azt is elolvastam p@rn@ inkább vib@tort meg a nővérem magyarázta el hogy mi… NE OLVASS WIKIT
2023. szept. 15. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!