Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bejönnek nektek a cigány...

Bejönnek nektek a cigány lányok/nők eltérve attól hogy hogyan viselkednek?

Figyelt kérdés

Nem a putris fajtára gondolok hanem akik nagyon elegánsak hosszú a hajuk. Tehát oláh cigány lányok.


Most térjetek el ezektől a sztereotípiáktól meg rasszista megnyilvánulásoktól. Szerintem nagyon szépek fiatal korukban, olyan jól öltözöttek (nem mind). A szemük is olyan szép nagy igéző. Sokkal szebbek mint a magyar lányok szerintem. A cigány lányok igazi nőként viselkednek semmi felé képpen nem gyerekesek. Persze vannak kivételek vannak buta cigányok is de most nem azokra gondolok. Sőt a férfi még rá is szól a nőre ha erősödik vagy szájal valakivel.


De most tényleg a válaszokat úgy várom hogy mindenféle rasszizmus nélkül, a kinézetük tetszik-e.


Sokkal jobban adnak magukra mint a magyar nők. (nem mind)


Egyébként azt hiszik a magyarok hogy az összes cigány barna de ez egyáltalán nem így van!! Ugyanis az oláh cigányok fehérek, csak szinte mind szolizik. És nem az összes cigány Indiából jött csak egy részük.


Ugyan is több csoport van náluk is de 2 fő csoport van a romungrók és az oláh cigányok


A romungrók ők nem beszélik a nyelvet ők az el magyarosodott cigányok. Ők jöttek be Magyarországra legelsőnek. Ők semmi féle szokást nem tartanak, magyarként élik az életüket.


Az oláh cigányok pedig Erdélyből és Romániából jöttek át viszont ők a legutolsók voltak akik jöttek. Azért is fehérek mert Erdély és Románia területéről jöttek. Ők nagyon is tartják a hagyományokat, a hajukat nem vágajtják le, szinte mindig szoknyában járnak. Még az idős asszonyoknak is hosszú a hajuk.


Szerintem nagyon szép a cigány kultúra mert milyen rég vándoroltak be Magyarországra és mennyire meg tudták tartani a szokásaikat. Pl ott a kendőzés,szöktetés, virrasztás. Most eltérve attól hogy milyenek!!!


Ilyesmi cigány lányokra gondolok: [link]


Csak a nőket nézzétek szerintem a fiatalok csinosan, szépek


[link]


[link]


[link]



2023. szept. 25. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Pont tegnap láttam a Gáspár lányokat a TV-ben, még jó, hogy csak egy pillanat erejéig, míg be nem töltött az alkalmazás 😂

2023. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 jó ők nem is olyan szépek
2023. szept. 25. 14:16
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A kopra a disznóknak való, nem az embereknek.
2023. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen vannak köztük is nagyon szépek, de nem mondanám hogy lehetne általánosítani hogy szebbek a magyar lányoknál.
2023. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2023. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
10%
Magyar feleség vagyok, a férjem cigány, tudom nőkre kérdeztél rá... ő muzsikus cigány, viselkedésén látszik, de nem tartják a hagyományokat, nem beszélik a nyelvet.
2023. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Nőkét szépnek találom az oláh cigány lányokat, de nem szebbek, mint bármely más nő.
2023. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Gyönyörűek. És különleges a szépségük, kár vitatni.
2023. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
1: a Gáspár család nem Oláh cigány család! Csak meg súgom.
2023. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#1 igen! És ők nem is olyan szépek (szerintem)
2023. szept. 25. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!