Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bejönnek nektek a cigány...

Bejönnek nektek a cigány lányok/nők eltérve attól hogy hogyan viselkednek?

Figyelt kérdés

Nem a putris fajtára gondolok hanem akik nagyon elegánsak hosszú a hajuk. Tehát oláh cigány lányok.


Most térjetek el ezektől a sztereotípiáktól meg rasszista megnyilvánulásoktól. Szerintem nagyon szépek fiatal korukban, olyan jól öltözöttek (nem mind). A szemük is olyan szép nagy igéző. Sokkal szebbek mint a magyar lányok szerintem. A cigány lányok igazi nőként viselkednek semmi felé képpen nem gyerekesek. Persze vannak kivételek vannak buta cigányok is de most nem azokra gondolok. Sőt a férfi még rá is szól a nőre ha erősödik vagy szájal valakivel.


De most tényleg a válaszokat úgy várom hogy mindenféle rasszizmus nélkül, a kinézetük tetszik-e.


Sokkal jobban adnak magukra mint a magyar nők. (nem mind)


Egyébként azt hiszik a magyarok hogy az összes cigány barna de ez egyáltalán nem így van!! Ugyanis az oláh cigányok fehérek, csak szinte mind szolizik. És nem az összes cigány Indiából jött csak egy részük.


Ugyan is több csoport van náluk is de 2 fő csoport van a romungrók és az oláh cigányok


A romungrók ők nem beszélik a nyelvet ők az el magyarosodott cigányok. Ők jöttek be Magyarországra legelsőnek. Ők semmi féle szokást nem tartanak, magyarként élik az életüket.


Az oláh cigányok pedig Erdélyből és Romániából jöttek át viszont ők a legutolsók voltak akik jöttek. Azért is fehérek mert Erdély és Románia területéről jöttek. Ők nagyon is tartják a hagyományokat, a hajukat nem vágajtják le, szinte mindig szoknyában járnak. Még az idős asszonyoknak is hosszú a hajuk.


Szerintem nagyon szép a cigány kultúra mert milyen rég vándoroltak be Magyarországra és mennyire meg tudták tartani a szokásaikat. Pl ott a kendőzés,szöktetés, virrasztás. Most eltérve attól hogy milyenek!!!


Ilyesmi cigány lányokra gondolok: [link]


Csak a nőket nézzétek szerintem a fiatalok csinosan, szépek


[link]


[link]


[link]



2023. szept. 25. 13:52
1 2 3
 11/21 Lucifer-666 ***** válasza:
61%
Vannak szép cigány nők.
2023. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szubjektív dolog, hogy kinek mi a szép. Szerintem szépek a cigány lányok/nők, az egész barnák is szépek. Nyilván nem mindegyik de nagyon arányban látok köztük kimagaslóan szépet mint a nem cigányokból. Persze ez az én egyéni ízlésem. Akinek inkább a skandináv típus jön be az azt fogja mondani, hogy baromság amit írok.
2023. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A hajuk és a szemük nagyon szép. A többi változó.
2023. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mint bármelyik népcsoportban vannak szebbek és csúnyábbak. Így van ez a cigányokkal is de ez értelemszerűen szubjektív kinek mi szép.


Viszont ilyen hülyeségeket ne írj: "Sokkal jobban adnak magukra mint a magyar nők. (nem mind)" Mert ez nem igaz.

2023. okt. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
Lehet utálni a cigányokat, de tény, hogy rengeteg gyönyörű cigánylány él az országban. Nem véletlen, hogy ennyi kevert család van, sok férfi köt ki cigánylány mellett.
2023. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%
Nincsen sok félvér. Csak azért mert a te buborékodban azt látod az még értelemszerűen nem vetíthető ki az egész országra. Vagy egyszerre vagy ott mindenütt?
2023. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
75%
Sok szép cigány csaj van, nekem ami feltűnő volt az a formás és feszes popsijuk. Pedig nem is jellemző rájuk hogy sportolnának, a magyar lányoknak is tud jó seggük lenni, de ha az átlagos nem sportos csajokat vesszük alapul a cigány csajoknak sokkal izmosabb keményebb a popsijuk. Ez valami genetika féle dolog lehet, nem tudom miért van így, de én ezt figyeltem meg.
2023. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
7%
Dagadt,agyhalott retkek akármilyen fajta cigány nő,csak ki vannak öltözve itt. Ezek még rosszabbak belsőleg,mint aki a gyárba dolgozik vagy takarítónő....
2023. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Panszex giliszta vagyok, es tudom hogy csak a nokrol szolt a kerdes de en mindketto nemrol kifejtenem a velemnyem. Alapvetoen inkabb a szemelyisegre megyek, de most itt a kulsorol kerdezzem szoval azt mondom el.


Igen, vannak szexi cigany nok, de nehanyan nem jonnek be annyira nekem. Ja csak a dagadtabb, testesebb cigany nokrol beszelunk akkor ott is van olyan aki szebb, es…van olyan aki nem.


Cigany ferfiaknal is korulbelul ugyanez a helyzet, van aki nagyon jokepu (a Varadiek uristen>_<!!), viszont van aki szubjektiv velemenyem szerint nem annyira.


Ha igenyes a kinyezete es nem nez ki ugy mint aki most jott ki az arokbol, annak ellenere hogy van lehetosege magan valtoztatni akkor nekem bejon.


Tehat konkluzio:

Vannak olyan ciganyok akik szepek, es vannak olyanok mint nem.

Ja es nem szebbek sem rondabbak barmelyik mas rassznal! xx

ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

19

Ez ám a bölcsesség. Amúgy én bírom a domináns kis vadmacskákat, és abban bizony a cigány csajok 99%-ban tuti felülmúlják a magyar lányokat.

ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!