Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Majdnem 40éves nő vagyok, de...

Majdnem 40éves nő vagyok, de kb 25nek néznek az emberek, és nagyon tiszteletlenek - mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A tiszteletlenség nem attól függ, hogy hány évesnek néznek, valszeg csak simán bunkók.
2010. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

jéjj valami ilyesmi volt az első GYIK es kérdés amit olvastam (mikor felfedeztem a GYIK-et) :)

akkor asszem az volt a válasz, hogy ne tűnj éretlennek semmilyen tekintetben... mert ha látszik h nem vagy annyira komoly/ valahogy megnyilvánul a gyerekességed, akkor az emberek azt kihasználják/ felsőrendűnek tartják magukat nálad. nemtoom amúgy.

2010. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

23:07

Biztosan így van. Általában szolíd, csendes vagyok és majdhogynem belémrúgnak. Néha, amikor már nagyon elegem van, úgy csörtetek, mint egy bika, akkor mindenki kitér előlem. De ez a megoldás??

A férfiak helló-znak, a nők felháborodnak, ha visszategezem őket. Ha magázok valakit (férfit vagy nőt), biztosan letegez.

Tényleg néha az asztalra csapok, de szomorú, hogy ennek így kell lennie! Tehetetlen vagyok..

Ja, és bárhogyan is öltözködöm, akkor is ez történik. :(


Egyetértek, kedves első hozzászóló.

2010. okt. 17. 23:36
 4/18 anonim ***** válasza:

Egy képet esetleg nézhetnénk rólad?

Már csak azért, hogy hátha többet tudunk meg a problémáról ezáltal:P

2010. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy tényleg hasznos lenne, ha mutatnál egy képet.

De amúgy kb. én is csak azt tudom mondani, mint a második.

Az, hogy hogyan viszonyul hozzád a többi ember, nagy mértékben függ attól, hogy te hogy viszonyulsz hozzájuk.

Ha gyengének, esetlennek, kihasználhatónak mutatod magad, akkor is lekezelnek, ha sokkal idősebb vagy náluk.

De az se jó, ha felkapod a vizet mindenen, mert (egyesek) akkor méginkább fogják csinálni, csak hogy idegesítsenek.

Nehéz a megoldás, tudom. Én is sokat küszködtem már ezzel (bár nálam nem a korkülönbség adta a problémát). Mostanra is csak azért oldódott meg, mert más élethelyzetbe kerültem, ahol ezek már nem annyira buknak a felszínre.

Sajnos univerzális megoldást nem tudok mondani. Törekedj arra, hogy tiszteletet parancsoló, de ne megfélemlítő módon viselkedj!

2010. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem nezd a jo oldalat mert mi lenne ha 25 evesen 50 evesnek neznel ki es csokolomoznanak a huszonevesek? Akik tiszteletlenek azoknak mindegy hany eves vagy. Hidd el rengeteg no cserelne veled! En 40 eves ffi vagyok es altalaban meg 30 nak sem neznek amikor vlahova megyek a nagy fiaimmal es mondom, hogy ok a fiaim szabalyosan rohogo gorcsot kapnak az emberek es azt hiszik viccelek hivatalos helyen megmutatom az ID-met mert nem hiszik el, hogy az apjuk vagyok :) igaz en Eszak-Amerikaban elek de ilyeneken en is jokat rohogok. Ha valahol meg kell emlitenem a koromat mar elore jokat nevetek magamban! Szoval szerintem fogd fel pozitivan a dolgokat hiszen foleg a noknel nagyon elonyos az ilyen adottsag :)
2010. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató hozzászólásokat! Igyekszem kezelni a helyzetet, bár nem könnyű.

Elnézést, hogy nem töltök fel képet; nem nagyon akarok a netre felkerülni.

Bizony, én is sokszor kerülök vicces helyzetbe. Pl bérletpénztárakban gyakran megkérdezik vásárláskor: -Felnőtt bérletet kér? :))

2010. okt. 18. 12:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon fiatalos, sportos külsőd lehet, szerintem ennek örülnöd kellene :)
2010. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pusz-pusz :)
2010. okt. 18. 19:07
 10/18 anonim ***** válasza:
én egy 29 éves nő vagyok,de nem néznek 21-nél többnek! És én ennek nagyon örülök!! Örülj Te is! :))
2010. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!