Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegyük fel, a buszon/villamoso...

Tegyük fel, a buszon/villamoson ülsz, észreveszed, hogy pár "rossz arcú" srác odamegy és elkezd kötözködni egy lánnyal. Teszel valamit, ha igen mit ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszállnék a következőnél és rendőrt hívnék ha nagyon eldurvult a dolog. Szembeszállni nem mernék az 55 kilómmal.
2010. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
"Aki megteheti", az természetesen odamegy, és megadja nekik a kezdőlökést...
2010. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, inkább szólnék a vezetőnek vagy valami erősebb kinézetű férfinak
2010. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt inkább az a kérdés, hogy mit tehet az, aki nem elég erős és harcedzett ahhoz, hogy egymaga elbánjon több bunkóval. Persze ha társasággal együtt van az ember, az már más...
2010. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Bambulok kifelé az ablakon.
2010. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Velem villamoson történt egyszer ilyen, de akor kis, pufi 12 éves voltam. Hál Istenek anyukám épp akkor szállt fel-véletlen!-és odajött hozzám, hogy mi a baj...Amúgy senki nem tett semmit.


Másik eset amire emlékezem, sötét utcán mentem hazafelé, 4 fiatal srác a nyomomba szegődött, és megjegyzésekkel illettek. Megálltam és rájuk förmedtem:

"Egyedül nem lenne ekkora pofátok, mi??Szánalmas barmok!"

Szó nélkül, lesütött fejjel elsétáltak.

2010. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szállnék le, hanem szemmel tartanám a helyzetet, megpróbálnám kideríteni hogy a csaj ismeri e őket, mennyire komoly a helyzet, mi az oka hogy kötekednek vele. Ha leszállnának követném őket és csak akkor avatkoznék közbe ha a lány tényleg segítségre szorul, de akkor se rögtön ütnék.


Egyébként a lány+buszvezető+te az már 3 ember, úgyhogy nem egyedül kellene szembeszállni a rosszarcú emberekkel. A nőket megértem hogy nem szólnának bele, de nem hiszem el hogy csak nők írtak ide eddig, bátorság, emberek :D

2010. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mi a probléma. Ha elkezdenének pattogni, akkor lehet, hogy elcsattanna egy két pofon. Nem vagyok izomagy, de gyűlölöm, ha a gyengébbeket piszkálják, főleg csoportosan. Ha eldurvulna a helyzet egyértelműen rendőrt hívnék. Jó megoldás egyébként szólni a sofőrnek, hogy álljon meg, és addig ne menjen tovább amíg le nem szállnak. Volt már, hogy buszon utaztam és egy két renitens ember miatt eljátszotta ezt a sofőr. Amikor mindenki őket nézte ideges szemekkel, mert ugyebár haladni szerettek volna a dolgukra. A rendetlenkedők egyből tudták hol a helyük!.:D
2010. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Erre voltam kíváncsi,mert ugye sokszor előfordul ilyen, de ahogy észrevettem az emberek magasról tesznek rá,felőlük meg is késelhetik ott helyben :( azért örülök,hogy vannak normálisabb emberek akik ha tudnak,segítenének egy ilyen helyzetbe került emberkén :)
2010. okt. 19. 21:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Mivel még 1 emberrel se birok el nemhogy többel így nem mennék oda.

Lehet hogy van náluk kés vagy vmi és még bajom lesz.

2010. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!