Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántsam meg megint, vagy sajnálatból legyek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel fél éve ismerkedünk, szinte mindennap találkoztunk és most 2 hónapja együtt is vagyunk. Addig küzdött és próbálkozott, míg azt nem mondtam, hogy próbáljuk meg együtt ! De nekem nincs meg felé az a "bizsergés" az a plusz!tudja ,hogy nem vagyok belé szerelmes, de ő teljesen belém habarodott. 2 hónap alatt már szakítottam vele 2x is, pont emiatt, h nem tudok szerelmes lenni ! nagyon jó vele, de valami hiányzik ! 6 éves kapcsolatból léptem ki pont amikor vele megismerkedtem ! szánalomból mégis összejöttem vele megint, mert nem bírom nézni,ahogy szenved !viszont most van egy másik fiú akivel beszélgetek,egyszer találkoztunk is, és megvan minden benne ami nekem kell, és a "bizsergés" is..(ha meglátom kiugrik a szívem ) és nem tudom mit tegyek, félek, hogy nagyon megbántom a mostani barátom, de ez nem mehet így tovább. Mindenkinek a saját érdekét kell néznie nem? de a sajnálatom és a szánalmam nagyon erős.Szerintetek hagyjam ott? kérlek segítsetek,nem voltam még ilyen helyzetben, sőt soha nem voltam ez a válogatom a pasijaimat, mint mondtam hosszú kapcsolatom volt, és ő volt az egyetlen pasi az életemben,most meg egyszerre kettő is van !! előre is köszönöm a válaszokat !!
2011. jún. 10. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálatból nem jó egy kapcsolatot fenntartani. Biztos nagyon rossz lesz a srácnak, de szerintem minél hamarabb elmondod neki, annál jobb. Magadnak felelj meg, ne másnak.
2011. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ !
2011. jún. 10. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el ezt a fiút,semmi értelme nincs egy ilyen kapcsolatnak.
2011. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát a szánalmam már nekem is meg van irányodba. Mégis minek jöttél össze vele "szánalomból"? Szerintem, ha megmutatod neki ezt a kérdést, még ő fog veled szakítani szánalomból!
2011. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek nem szánalomból jöttem vele össze,hanem úgy voltam vele hogy mért ne próbáljuk meg,mivel jó vele lenni, de utána megbántam, ember vagyok én is,tévedhetek.. nem tudok vele mit csinálni, hogy ilyen érzékeny vagyok. de azért köszi a válaszokat.
2011. jún. 10. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenképpen ott kell hagyni szerintem. Minnél hamarabb annál jobb. Őszintén meg kell mondani, hogy nem érzel "olyan irányú" vonzalma iránta. Egyszerűen nincs más út előtted szerintem
2011. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, valószínű, hogy meg fogom vele beszélni, nehéz lesz biztos, de én is úgy érzem, hogy nincs más lehetőség.
2011. jún. 10. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező:mintha én írtam volna,2 éves kapcsolatból léptem bele a mostaniba,és szeretek vele lenni,de nincs meg a testi vonzódás nálam sem irányába:(

nem szeretnél beszélgetni?írj privátot:)

L/25

2011. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
DEde az jól jönne,irtam privit !!!!
2011. jún. 10. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Áh, túlpörgitek a dolgot. Egyszerűen le kell ülni, elmondani, hogy nincs az a megmagyarázhatatlan plusz, ami ahhoz kell, hogy társak legyetek. Innentől kezdve nincs mit ragozni a dolgon. Épelméjű felnőttek megértik és továbblépnek. Ez van. MAjd lesz, akivel működni fog.
2011. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!