Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ért iskolában atrocitás...

Ért iskolában atrocitás tanárok részéről?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt ennek az oka, és hogyan kezelted?


Engem elég gyakran pécéztek ki, mert álmodozós, kissé elvont gyerek voltam. Megértem, hogy ez idegsített pár tanárt, de volt, hogy "leanyatetűztek", vagy pl. bezárt az énektanár tanítás után a terembe, mert nem készültem el időben, egy óra múlva szabadultam csak...


2010. okt. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, és egy idő után elgondolkodtam azon, hogyan tudnék kellemetlenségek nélkül megfelelni a normáknak. Mert tudtam, hogy ez tényleg fura kívülről. És néhány hét alatt uniformizálódtam, érettségiztem, aztán itt az egyetemen már senkit sem izgat, hogy nem olyan vagyok, mint a többiek. :)

Az én módszerem az alkalmazkodás volt. :)

2010. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Engem 16éves korom környékén 1-2 tanár nézett ki magának mert am is a suliban én voltam és máig vagyok az érdekesség. A piercingjeim miatt. Én is agyilag vagyok inkább leamortizálva sokszor. gondolkozok sokat. és ez kívülről úgy látszik mintha nem érezném jól magam. Pedig de. csak ien vagyok.

Viszont az sose hagytam h 1 nálam idősebb ember sz*rozzon. pláne nem felnőtt. ez arról árulkodik h nem kell ide semmi tisztelet a tanárnak. Ha ők se bírják az arcomat.

1enesen megmondom nekik h nem muszáj hozzám szólni csak azért h kötekedjen (szerencsére nem tanít már 1ikse engem

Hány éves vagy?

18/F

2010. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen a túl sok gondolkodás sem bírják elviselni néhányan, "mit agyalsz ennyit".

Most 21 éves lány vagyok, amiket leírtam általános iskolában történtek meg.

2010. okt. 28. 21:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Az érdekes, hogy gimnáziumban volt egy orrpiercinget viselő fiú, őt mindig megtalálták a tanárok, ha valakibe bele kellett kötni...Pedig normális volt.
2010. okt. 28. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem még anno, ált.isk-ban(költözés miatt új suli) ért ilyen. Megaláztak, hogy mennyire buta vagyok, de ha legalább szép lennék, vihetném valamire, de így semmit nem érek el az életben.

Ez ment pár évig, utáltam iskolába járni abban az időben.


Aztán persze kitünő tanuló lettem( előtte is az voltam) és egyetemistaként élem az életem.


Az oka az volt, hogy én voltam az új diák, aki nem olyan volt, mint a többi.Hogy kezeltem? Sehogy. Nem beszélek róla...

2010. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!