Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan bomolhat fel egy...

Hogyan bomolhat fel egy barátság a vallási nézetek külömbsége miatt? Miért kellene másnak megfelelnem, ha nekem jó így?

Figyelt kérdés

A barátom muszlim, én vallás nélküli vagyok. Nem tartom magam ateistának, csak nem érdekel a hit, a vallás. Nem volt baj, amíg a barátom a fejébe nem vette, hogy megtérít. Kértem, hogy ne, nincs értelme, nem érdekel a vallás, sem az övé, sem másé. Azt mondta, akkor ettől a naptól mi nem vagyunk barátok...

Nekem nagyon hiányzik, naponta beszéltünk, mindent meg lehetett vele beszélni. Mit kellene tennem?! Vegyem fel a vallását a barátságáért? Vagy fogadjam el a helyzetet és keressek másik barátot?


2010. nov. 2. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Aki a vallasat, hitet, elvet Rad akarja tuszkolni, az nem barat, hanem kerito. Nagyon jellemzo a Muszlimokra.
2010. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan bomolhat fel egy barátság a vallási nézetek külömbsége miatt?"


Hát úgy, hogy a vallás fontos neki. Rá tartozik, mi nála a fontossági sorrend.


"A barátom muszlim, én vallás nélküli vagyok."


Annak is sok esze van, aki muszlimmal barátkozik, utána meg csodálkozik, hogy a muszlimok pont olyanok... mint a muszlimok.

2010. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez a barátság már több éve tartott, és már szóba került köztünk ez a téma.

Akkor is ezt válaszoltam, amit most, de akkor túlléptünk a dolgon.

Nekem az ember a fontos és nem a vallása.

És igen, sok eszem van, mert ő egy nagyszerű barát(volt) attól függetlenül, hogy muszlim!

2010. nov. 3. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 11:06


Tévedtél, nem? Akkor meg miről beszélünk?

2010. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!