Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem lenne furcsa egy kicsit...

Nem lenne furcsa egy kicsit ha felbukkanna hirtelen a párotok 3 exe is?

Figyelt kérdés
Hirtelen facebook-on 3 exe is ismerőse lett, szinte egyszerre. Eddig meg sehol se voltak. Most kérdőre vontam, azt mondja nem ő jelölte be őket. Kérdem én, minek jelölte egyáltalán vissza őket? És persze nem tud rá válaszolni, "csak úgy". Csak úgy nem jelölgetek vissza egy olyan embert, aki a földbe tiport és nem tudom hányszor megcsalt. Hallani se akarnék róla. Egyébként durván fél éve találkoztam az egyikkel (pont azzal aki megcsalta csomószor meg megalázta) és a csaj kb. úgy nézett mint valami véres rongyra, egész végig bámult míg ott voltunk, tiszta lenéző volt. Én meg próbáltam nem észrevenni, sokat nevettem direkt, hogy lássa milyen boldog vagyok a párommal. Szerintem megbánta amit tett. Most akkor mit véljek ezek után??
2010. nov. 2. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na van egy olyan történetem,hogy 12 éve külföldön élek,és mindig nagyon örülök ha meggtalálok régi ismerösöket,lánykori pasijaimat pl.igy is volt ez egy régi szerelmemmel,aki vissza jelölt hogy nem ismer,Nem láttam 15 éve,nem is lesz számonra olcsóbb a kenyér holnaptól hogy ismer vagy nem,de mondhatom nagyon rosszul esett,föleg az hogy mekkora paraszt!Na talán a te pasid nem akart ilyen paraszt lenni,ezért jelölt vissza!Ez nem tragádia,talán nem fog a géppel megcsalni téged!
2010. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
szerintem is egy kicsit túlzás. én is jóban vagyok az exeimmel, nem vagyunk beszélőviszonyban, de ismerősei vagyunk egymásnak. és most ülj le: én szoktam szólni a páromnak, hogy az exének szüli- vagy névnapja van. és miért? mert jóban váltak el viszonylag, azóta eltelt három és fél év, miért ne tarthatnák a kapcsolatot. tudom, hogy engem szeret, emberileg miért ne szerethetné továbbra is. ha neki jó, hogy egy ilyen emberrel tartsa a kapcsolatot, az ő dolga. nem mondhatod meg neki, hogy kikkel barátkozzon. ő sem szólhat bele a te dolgaidba. találkoznak az utcán, köpje le vagy mi?
2010. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Az én jelenlegi páromat közel 1 éven át verte át az exe. Most facebook-on ismerőse, myvipen is, iwiw-en szintén, sőt még msn-en is fent van neki, igaz soha nem beszélnek. Szintén tudom jelszavait, együtt is élünk. És ha ismerőse? Akkor mi van? Elvégre ismeri, ha vele járt 1 évig. Én az egyik exemmel máig baráti viszonyban vagyok annak ellenére, hogy anno én hagytam őt el másért (megcsalás nélkül). Szintén ismerős minden ilyen oldalon, msn-en is. Örülj neki, ha ez a legnagyobb problémátok!
2010. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia, az alaphelyzet ugyanez, mint nálatok (kb az életkorok is stimmelnek), őt is bejelölte egy exe fbn, de közölte, hogy nem jelöli vissza, mert egy hülye r*banc és hallani sem akar róla....

Mindenesetre örülj neki, ez csak azt mutatja, hogy felülemelkedett az egészen. Gondolj csak bele, mennyivel jobb, mintha smseznének :)

2010. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, végülis igen :) De akkor is fura...eddig nem jelölte vissza őket, most meg hirtelen igen...na mindegy. Amúgy is valami nincs rendben most nálunk :(
2010. nov. 2. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!