Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néhány roma folyamatosan...

Néhány roma folyamatosan pattog nekem, mit csináljak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Hello.

Az a helyzet, hogy a suliba ahova járok, néhány kis 7-8 éves cigánygyerek folyamatosan pattog nekem. Nem magában a suliban, hanem a kb. 100mre lévő buszmegállóban. Odajönnek, kötözködnek, beszólogatnak, lökdösnek.


Most gondolom jön majd az a kérdés, hogy miért nem pofoztam már fel őket, mikor korántsem vagyunk egy korosztály. A válasz a következő: a buszmegállóban ahol ez az általában 2, de néha több kis nyomorék pattog nekem, ott ül a 200kgos anyjuk. Az kb. annyit csinál mikor odajönnek, hogy szól nekik, de szokás szerint nem érdekli a gyerekeit. És ennyi, lökdösnek engem, beszólogatnak, az anyjukat meg nem érdekli, nem kel fel és teremti pofon őket aztán viszi el onnan.


Haveri körrel voltam ott, 5-6an. Akkor is odajöttek, de csak én szóltam nekik még kedves hangnemben az anyjuk miatt, hogy legyenek szívesek békén hagyni és elhúzni a búsba. Erre csak tovább pattogtak. Akkor már kicsit keményebben elküldtem őket a fenébe, aztán az anyjuk még nekem kiabált oda hogy ne ugassak. Nem tudom mással is csinálják-e ezt, de ezt nem akarom tovább tűrni.


Többször csinálták már ezt, volt amikor nagyon közel voltam ahhoz, hogy 1-1 pofont kiosszak. De nem tudtam rávenni magam, mert ki tudja az anyjuk mit csinált volna. Azt hiszem okkal félhetek egy 200kgos állattól meg a családjától, remélem megértitek.


Fogalmam sincs mit kéne tennem. Hagyjam, hogy a feleakkora gyerek mint én pattogjon nekem? Ti mit tennétek? Nagyon elegem van belőlük... Nem vagyok erős testalkatú és verekedni sem tudok, de nem hagyom hogy ezek pattogjanak nekem, ezért szólok vissza.

Ami furcsa, hogy ezzel szemben az a pár haverom aki velem volt, igenis sportol és azért van 1 jó fizikai állapota. De ők nem mertek semmit sem csinálni, nem értettem miért, még csak mellém sem álltak, hogy talán akkor észhez tér a pár kis k*cs*g, ha 5en megyünk feléjük. De nem... :S


Ti mit tennétek, vagy hogyan látjátok ezt a helyzetet? Verjem meg őket, vagy hagyjam ezt továbbra is? Nem tudom... :S


14/F.


(Tudom, kicsit hosszú lett, de ezt csak így tudtam megírni.

Köszi előre is.


2010. nov. 11. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

add elő nekik a nyomorékot, hogy a suli büféjében veszel nekik valamit ha akkor békén hagynak. erre harapni fognak, ha a busz 15-20 perc múlva jön.

aztán a suli mellett agyba-főbe lehet őket verni :D persze a haverokkal akiket előre odakészítettél

2010. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Lol első ütött, de igaz :DD Am meg kis f@szkalapok én nem szoktam törődni velük.. 1x egyik késsel jött akkor kicsavartam a kezéből és zsebrevágtam (mmint a kést) XD azóta kussolnak :P
2010. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen haverjaid vannak.
2010. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

első válasz tökéletes!!!!

gyáá el tudom képzelni, h milyen kis szutykos, tipikus cigók lehetnek, a jellemzően zsírdisznó, büdös, ápolatlan, analfabéta sudribunkó anyjukkal együtt.

Nem vernék meg sztem 7-8 éves gyerekeket, meg nőt sem alapból, de ilyeneknek kiosztanék egy-két pofont, még a kedves anyukának is, ha esetleg nekem támadna, mint ahogy a Máúnikába szokták.Kár, h ilyen szutykokkal vagyunk körülvéve.....és szt nem a normális romákra értem, velük semmi baj, csak az ilyen csöves, pofátlan, szutyok cigányokra!!!!

2010. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző helyzet. Ha ők nem unnak rád, sehogy sem lesz jó vége. Ha csicskulsz, azért, ha levered őket, azért.

Náluk ez a menő, 40 évesen is rajoskodnak, ennyi agyuk van..

A legnagyobb pofájut kell televerni, ha így döntesz, de utána már nem hátrálhatsz meg.

Csak egyedül, h lássák, nem vagy veréb, veled nem lehet tovább szórakozni, de azért lesben álljon néhány bitang haverod..

2010. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Emberek ez a magyar valóság!

Nincs CIGÁNYBŰNÖZÉS, aki fel meri emelni a szavát, az rasszista náci!

A kérdezőnek én azt javaslom, hogy ne emeljen kezet a cigánygyerekekre. Ha megteszi, akkor a gátlástalan korcsok szülei jönnek és szamurájkarddal szembrebbenés nélkül megölik. Jellemzően 20-30 főből áll egy ilyen kis család. Agresszívak, neveletlenek, tanulatlanok egytől egyig. Sajnos nincs megoldás a problémára. A rendőrség tehetetlen, sőt még a rendőrök is félnek, (ha ez az eset épp egy kis faluban történik). Ha tűrünk az a baj, ha lépünk az a baj. Mindkét esetben csak mi, tisztességes magyar emberek szívjuk meg, a saját Hazánkban.

2010. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A haverjaid nagy szégyenek az egyszer biztos...

A mi lakótelepünkön is vannak ilyen kis szutykok. Feléjük léptem, elfutottak, aztán amint megfordultam, jöttek utánam. Nekem van egy alapbüszkeségem ilyen balhék terén, úgyhogy megígértem nekik, hogy eltöröm a kezüket, ha nem fejezik be. Már köszönnek az utcán, szóval... ha elég nagy a pofád, mint nekik, te is csak fenyegetőzöl, odalépsz, olyan mozdulatokat teszel, hogy azt hiszik, bármikor kivághatod őket a főútra, meghunyászkodnak. De ha lehet, semmi tetlegesség ne legyen, mert jön a rokonság! Elég, hogy azt érezzék, hogy bármikor a földbe döngölheted őket... ha ezt nem érzik, nem fognak békénhagyni. Ide kell egyfajta gettó-stílus - sajnos a barátaid ennek kialakításában nem segítenek... - amiből ők azt szűrhetik le, hogy kiterjedt ismeretségi körrel rendelkezel és mind nagy bunyós. Ha nincs is így és egyedül is vagy, akkor is próbáld ezt a látszatot kelteni. Ezt úgy tudod elérni, hogy nagy az önbizalmad. Mint akinek bármikor bárhonnan feltűnhet egy haverja.

17/L

2010. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, utolsó neked főleg.


A helyzet az, hogy nekem személy szerint olyan haverom nincs, akivel elverethetném őket.

Viszont, a bátyám aki 20 éves, őt ismeri a fél város és rengeteg haverja van, meg ő maga is ki van gyúrva, és tudja kikről van szó. Tehát benne bízhatok, ha tényleg eldurvulnak a dolgok. Na meg az ismerettsége sem 2-3 fő.


Megfogadom a tanácsokat, nem lesz tettlegesség, de igenis határozottan fel fogok lépni. Az, hogy a haverjaim besegítenek-e vagy nem, az nem érdekel mostantól. Én is csalódtam, mert páran tényleg kiskoruk óta edzenek, én meg nem sokat sportoltam, de vissza mertem szólni, ők meg csak összehúzták magukat. Nem is értettem, nem ezt vártam volna tőlük, hogy pár 8 évestől megfutamodnak...


Köszi a válaszokat.

2010. nov. 13. 18:17
 9/12 anonim válasza:

Büdös koszos cigányok élősködnek az országunkon ha a komcsikormány nemsegitt segitsünk hát magunkon !

Lopnak csalnak nemdolgoznak segélyekért sorba állnak de ennek mostmár vége lessz tetves cigány megd*glessz :D

2010. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5. 6. komment nagyon igaz.


Ez egy s zar szituáció,nem te vagy az egyetlen akinek ez problémát okoz.

Ez az EGÉSZ országnak probléma.

Erre megoldás a "magyar összefogás" lenne de az itt sosem valósul meg,mert magyar magyarnak a farkasa.Ez a Drága Ország elveszett....

2010. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!