Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen agresszívak...

Miért ilyen agresszívak Székesfehérváron a piactéren a romák?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom ,hogy akik ott vannak a piactéren a parka punkok meg ien suhancok azokat betámadják meg lehuzzák őket

Mondjuk máshol is .És miért nézik meg annyira az embert ? De miért ienek ?


2010. nov. 13. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezek ilyenek. Össze kellene fogni ellenük.
2010. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kikkel ? XD
2010. nov. 13. 19:33
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

mit várni tőlük?

nemcsak Fehérváron, máshol is ilyenek.

2010. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez most miért politika?
2010. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pesten nem Leköptem öket azt áltak tovább mint a makettek o_O itt kajakra Agresszívabbak mint máshol !
2010. nov. 13. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

A parki suhancok, punkok, stb... rosszabbak mint a cigányok, direkt elkerülöm azt a részt, amikor megyek a buszmegállóba. Drogosok, utcagyerekek gyülekezete, szerintem szánalmas.


A cigányokkal nekem nem volt még sok bajom, pedig 18 évig éltem Székesfehérváron. Mármint általános iskolában volt incidens, de azt nem sorolnám ide.


Nekem nemrég egy cigány asszony csempész cigit akart eladni a pláza előtt. Természetesen nem vettem tőle, de ritka esetek egyike, hogy a cigány nem lehúz, hanem akar eladni valamit olcsóbban.

Volt, hogy egy cigány kért tőlem cigit. Mondtam nincs, és ment tovább.


Mellesleg punkoktól húzni? Mit?

2010. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hja, mellesleg nekem Pesten volt inkább incidensem cigányokkal. De az is csak egyszer fordult elő ott is, szóval nem hinném, hogy Székesfehérvár veszélyes hely.
2010. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Csoportosan oda kell vonulni, aztán erőt fitogtatni, pont, ahogy ők teszik. Muszáj az ő eszközeikkel harcolni, mivel eléggé tekintélyelvűek, így ha látják, hogy az ellenfél soraiban vannak többen, vagy elég határozottak, akkor visszavonulnak. Gyáva férgek ezek amúgy.
2010. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Há nemtom XD azér azt multkor nagyon megnéztem hogy a cigányok lementek a marximba azt rohantak kifele :D Hát nemtom mondjuk azoknak nincs semmilyük meg ottvannak az rbd sek is na azokat nemszokták baszogatni . lehuzzák mondjuk a láncukat aztán leadják XD
2010. nov. 13. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Látod, pontosan így kell ezt!:) Egy nagyobb baráti társaságnak igen is ki kell állni, összefogni ellenük, ha úgy alakul, de ha bárki ismeretlent kezelésbe vesznek a cigók, amellé is gondolkodás nélkül oda kell állni. Jó lenne, ha végre elkezdene terjedni ez a mentalitás. Amúgy azt én is hallottam, hogy a Marxim most nem igazán jó törzshely a cigányoknak.:D
2010. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!