Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményete a facebook-fü...

Mi a véleményete a facebook-függőkröl/függőségről?

Figyelt kérdés
Értsd úgy hogy, állandóan fent vannak az oldalon, akár telefonon is, mindíg írkálnak az üzenőfalra, nyíltan beszélik meg a magánügyeket. Ez leginkább a tizenéveseknél van így. Engem már sokszor idegesít. Én is 19 éves vagyok, de nem érdekel. Ja és nyíltan kimondják, hogy "facebook függő vagyok", mintha ez egy divat lenne, és gáz az aki nem ilyen.
2010. nov. 16. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Én szánom őket, és utálom az ilyen embereket, akik ott élik az életüket, és sajnos nem csak a tizenévesek én sokat ismerek akik már a 25-ön is túl vannak és ezt csinálják. Azoknak amúgy általában nincs párkapcsolata akik ezt csinálják, így kb. egy társkeresőnek fogják fel, ezért csinálhatják. Sztem...
2010. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem necces. 26 vagyok, van párkapcsolatom, de többnyire online vagyok, mert ingyen van és sms, e-mail helyett tökéletes a haverokkal. Bár üzenőfalra nem írkálom ki az életem, hagyományos kommunikációra használom, illetve hasznos ha épp egyedül állok a buszmegállóban, vagy utazom.
2010. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, lehet, de olyan szánalmasak ezek az emberek, mert még az idősebb korosztály akinek nincs párja és csak így tud szerezni azt megértem. De hogy nincs jobb dolguk a fiataloknak sem, állandóan ezen lógnak.
2010. nov. 16. 10:25
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is fent vagyok a facebook-on...

Tök jó, ha ismerősökkel beszélgethetek, mondjuk a telón, mert éppen buszon ülök, vagy ilyenek, és legalább nem unatkozom, és sokszor csak ilyenkor van időm rá. És az sem egy hátrány, hogy ingyenes, és nem hallja a mellettem ülő, hogy kivel mit beszélek épp meg.

Viszont azon én is kiakadok, hogy néhányan szinte percenként jelentenek, és lehet, hogy senkit nem érdekel, hogy épp milyen órája van, vagy mennyire unatkozik, vagy hogy mennyire szereti X-et...

Én egyszerűen töröltem ezeket az ismerősöket, mert nagyon elegem lett belőlük.

Most már nem kell a függők bejegyzéseit olvasgatnom, és így már érdekesebb is az egész...

Jó dolog a facebook, de ahogy mondják, jóból is megárt a sok!

Aki függő, csak sajnálni tudom, mert elég uncsi lehet az élete, ha folyton csak ott lóg....

2010. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én is fent vagyok a facebbookon, naponta egyszer felmegyek és kész. nem írogatom 5 percenként hogy mit csinálok, hol vagyok. szerintem ez nagyon szánalmas. aki ezt csinálja annak valami nagyon hiányzik az életéből és csak sajnálni tudom.
2010. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is kommunikációs célokból használom illetve azért, mert elég sok közérdekű infó ott van megosztva, ami rám is vonatkozik. A személyes állapotomat, úgymint mennyire szeretem a barátomat, hogy aludtam, mit főztem éppen, mennyire rúgtam be előző este..stb SOHA nem írnám ki. Néha megcsinálok egy-egy viccesebb alkalmazást, aztán pár komment erejéig röhögünk egyet rajta az ismerősökkel illetve néha lájkolgatok ezt azt. A másik, hogy sose vagyok fent céltalanul, ha megnéztem amit akartam, beszéltem azzal akivel akartam, kilépek.
2010. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

túl sokat nyaggattak igy regisztráltam...azóta nem győzöm hallgatni hogy de miért nem reagálok és egyebek...

mint a south parkban:d


naponta kétnaponta felnézek,de se egy kiirás semmi,van jobb dolgom (még itt lógni is több értelme van...melóból netezek most is,de nem ragadott meg a facebook)


sajnálni tudom csak azokat akiknek nincs jobb dolguk...

23/N

2010. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a facebook egy durva függőséget okoz. Én is fent vagyok de ritkan nézek fel. Egy ismerősömet emiatt rugták ki a munkárol. eggész nap fent volt. Van néhány rokonom is akik nonstop ott vannak. szánalmas.
2010. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jólvan..látom másnak is ez a véleménye, már azt hittem velem van a baj. :)
2010. nov. 16. 11:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs pofanoteszem, de én iwiwen, myvipen sem vagyok fenn, és MSN-em sincs, soha nem is volt! :D

És szánalmasnak tartom azokat, akik ott élik az életüket, húgom osztálytársai ilyenek.

Engem meg mindig csesztetnek, hogy nekem nem kell, engem nem érdekel, és orrba-szájba kapom az e-maileket, hogy erre is meg arra is meg vagyok hívva, meg "nézd meg a Facebook adatlapomat!" meg ilyenek, de ezeket meg sem nézem...

2010. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!