Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményete a facebook-fü...

Mi a véleményete a facebook-függőkröl/függőségről?

Figyelt kérdés
Értsd úgy hogy, állandóan fent vannak az oldalon, akár telefonon is, mindíg írkálnak az üzenőfalra, nyíltan beszélik meg a magánügyeket. Ez leginkább a tizenéveseknél van így. Engem már sokszor idegesít. Én is 19 éves vagyok, de nem érdekel. Ja és nyíltan kimondják, hogy "facebook függő vagyok", mintha ez egy divat lenne, és gáz az aki nem ilyen.
2010. nov. 16. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én még nem regisztráltam, de naponta nyaggatnak ismerősök ezért, "miért kell bujkálnom", "antiszociális vagy"...

Már az iwiw üzőfalától is agyfszt kaptam néha, hogy valaki mindent-de mindent kiírt magáról, mit evett, hol pisilt, stb. Gondolom szeretethiánya volt.


Régi ismerősök, osztálytársak felkutatására jó volt, vagy rendezvényszervezésnél...ennyi.

2010. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jesszusom! Azért mondják, hogy "antiszoc" vagy, mert nem vagy fenn a pofanoteszen??? O___O Ezek hülyék! Bocsi...

Egyébként imádom, mikor az emberek keverik a kifejezéseket: antiszociális azt jelenti, hogy magadat felsőbbrendűnek tartod és a saját érdekeid az elsők. Amire az átlagember az antiszocot mondja, az igazából az "aszociális". :)

2010. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:16


Na igen!

Igazad van.

De hát most mit tegyek?:)

Azért örülök, hogy mások is vannak ilyen véleménnyel, nem ítélem el a mániákus fszbukozókat, csak egyszerűen nem érdekel.

2010. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én kommunikációra használom, van több ismerősöm is, aki inkább ott ír, hogy csináljunk valamit/rég hallott rólam, mint hogy sms-t vagy e-mailt küldjön. Úgyhogy igyekszem naponta ránézni, csak nem mindig jön össze. Meg szeretek utazós képeket nézegetni szép helyekről, meg bármilyen képeket régi ismerősökről. Én ezért vagyok fent, kb 3 éve.

Soha nem írtam még ki semmit állapotnak, de egyszer vagy kétszer már kommenteltem másét:DDD

2010. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nyíltan kimondom, facebook-függő vagyok :'D
2010. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!